Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Problemy lubeslskiego PiS tak biskie ludziom....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUPER ---- "O ile opis wystawy jest mocno przeintelektualizowany, o tyle radny prosto z mostu pisze, dlaczego wystawa go oburza. I nie wspomina ani słowem o treści (choć na ekspozycji jest m.in. rzeźba Murzyna z wielkim przyrodzeniem), tylko o terminie otwarcia." Piękne zdanie, głęboka treść:) W Waszej oligarchii Palikoziołlandii czczenie zła nie jest przecież novum:) Czarcią łapą macie to przybite.     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo podoba mi się postawa radnego PIS. Również jestem katoliczką i uważam że taka postawa to tylko powód do dumy. Będąc na odpowiednim stanowisku i mając możliwości należy przeciwdziałać obrazoburczym praktykom i pokazaywać właściwe kierunki działania promujące dobro, prawość, bojaźń Bożą i ukazywanie, że dzięki życiu w zgodzie z Bogiem "góry możemy przenosić". Z Bogiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie do katolików - czy podczas adwentu mogę robić kupę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A już myślałem że na PiS będę głosował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"czy polskie społeczeństwo zdolne jest do "myślenia zbuntowanego przeciw ortodoksji”.   Innymi słowy, czy Polacy są już dostatecznie ogłupieni przez tzw postęp i czy można przejść do następnych stadiów tresury tutejszego bydła roboczego.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie do katolików - czy podczas adwentu mogę robić kupę ?
nie, nie mogą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MI SIĘ TEŻ NIE PODOBA. POZDRAWIAM ZDROWYCH NA UMYŚLE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis to dno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie radny i inni nawiedzeni: Dniem świętym ustanowionym przez Pana jest sobota. Jezus, apostołowie, uczniowie i wszyscy przez prawie 300 lat świętowali w sobotę. Znajdź pan w Piśmie Świętym choć jeden raz słowo "niedziela". Powtarzam: w Piśmie Świętym a nie w tych waszych bzdurnych katechizmach. Szukaj, szukaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież organizatorom wystawy tylko o to chodzi - dokopać katolikom. I tak radny późno zareagował, pewnie biedni już myśleli, że ze skandalu nici... Radnemu polecam, żeby zamiast samemu wyskakiwać z takimi inicjatywami, poczekał na takie uwagi od mieszkańców raczej. Wtedy sam nie wyjdzie na oszołoma, a będzie tylko robił to, za co bierze pieniądze, czyli reagował na zapotrzebowanie wyborców. Głosuję na PiS od lat, ale mierzi mnie to, że radni łapią się jak młode pelikany na lep takich tanich prowokacji, że brakuje im politycznego instynktu. Ogarnijcie temat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mitologia, bajki z Mchu i Paproci, demony i inne gusła to woda na młyn ciemnoty. Niby XXI wiek a w głowach zabobony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego miałaby radnego obrażać rzeźba Murzyna z wielkim przyrodzeniem? Z pewnością ani nie jest rasistą, ani nie ma kompleksów na temat swojego przyrodzenia... Autor cytatu to chyba jakiś żądny sensacji pismak...
SUPER ---- "O ile opis wystawy jest mocno przeintelektualizowany, o tyle radny prosto z mostu pisze, dlaczego wystawa go oburza. I nie wspomina ani słowem o treści (choć na ekspozycji jest m.in. rzeźba Murzyna z wielkim przyrodzeniem), tylko o terminie otwarcia." Piękne zdanie, głęboka treść :) W Waszej oligarchii Palikoziołlandii czczenie zła nie jest przecież novum:) Czarcią łapą macie to przybite. 
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki Panu radnemu dowiedziałem się o wystawie i chętnie wybiorę się do CK. Dzięki Panie radny :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co tam drogi i żłobki w mieście, PiS jak zwykle znalazł najbardziej palący dla mieszkańców temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelski PIS to dno dna, Tułajew i jego koledzy nie nadają się do niczego prócz walki z jakimiś wyimaginowanymi problemami ... gender, diabeł, penis itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni chcą wprowadzić cenzurę. Przejdzie tylko taka sztuka, którą oni zatwierdzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy radny Gawryszak białych myszek przypadkiem nie widzi? może potrzebny oddział specjalny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no cóż ? - takiego idiotę wybraliście !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ten radny nie ma sie czy zają? a moze by tak zaproponował pomoc dziecku z nowotworem oka- widziałem dzis na bilbordzie plakat- jakby sie tym radni zajecli nie mialbym nic przeciwko temu ale to z wystawą to szukanie problemu gdzie go nie ma. a w/w dziecku pomoc sie nalezy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...