Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni PO chcą wywieszać preambułę Konstytucji w szkołach. PiS przeciwne

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 października 2017 r. o 13:03 Powrót do artykułu
Ale jakby czarny pedofil w sukience chciał powiesić plusik zamiast godła, piSSowcy byli by pierwsi !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy te kreatury z PO/PSL/N przestaną nas męczyć !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawidłowo postawione pytanie brzmi: kiedy kreatury z PiS zmądrzeją i kiedy zaczną przestrzegać konsytutcji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS niczym na sol w oku reaguje na wzmianke o Trzeciej Rzeczpospolitej. A jeszcze wzmianka o niepodzielajacych wiary w Boga? Innych wartosciach? To dla nich herezja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyznam ze wstydem, że czytałem ten dokument tak dawno, że już go nie pamiętałem. Jestem pod wrażeniem tego, jak udało się wybrnąć z problemu boga, wiary i reszty tych zabobonów. Myślę, że własnie odniesienia do neutralności światopoglądowej państwa wzbudzają taką furię u pislamistów. Warto upowszechniać wiedzę o konstytucji wśród młodych. Może trochę trzeźwiej spojrzą na chorą wizję świata, którą próbuje im wmówić Pi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Partia prawa przeciwko prawu. Piękne :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radnym PiS nie potrzebują Konstytucji, bo maja opinie i wytyczne wodza z Nowogrodzkiej. To jest nich najwyższy akt prawny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Durny pis wywiesza durne bilbordy, że jakiś sędzia ukradł czekoladę. I to jest wg nich ok.  Gorszych jołopów nie widziałem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Stanisławie Brzozowski, nieporozumieniem to jest to, że ktoś zrobił z Pana radnego ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak tam pisiory zamach w smoleńsku? kopary wam opadły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO kolejny raz wyciera sobie polityczną gębę konstytucją. Kto tych idiotów wybiera? Czyżby jeszcze gorsi idioci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w 1989 ZŁODZIEJE KISZCZAKA przejęli kontrole nad majątkiem Polaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Start-upy i unijne miliony. "Zakładali kolejne spółki, tworzyli zupełnie sztuczne byty" Puławski Park Naukowo-Technologiczny sprzęt po firmie YLIA przekazał przedsiębiorcom, którzy zgłosili chęć jego przejęcia. To m.in. wysokiej klasy wtryskarki i obrabiarki Za unijne miliony kupowano laserowe obrabiarki, wtryskarki, skanery 3D, a obdarowane nimi firmy okazały się sztucznymi bytami, zainteresowanymi jedynie sięganiem do publicznej kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy podpisujący konstytutę (jak mawiał Piłsudski) KWACHO CHWIEJNY byl trzeźwy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pisowscy radni wypisują apele do UE to jest to normalne wg nich działanie, ale konstytucja to polityka. Oj dekle z tych pis radnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpion GRU Wojciech Jaruzelski - prezydent PRL od 31 grudnia 1989 - 22 grudnia 1990. Brawo komuszki POwalone brawo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co by tu jeszcze spieprz....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla PiSu jakakolwiek wzmianka o Konstytucja jest niewygodna bo i Prezydent i Pani Premier tą Konstytucję złamali. Ale nadal jest obwiązującym najwyższym aktem prawnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Dla PiSu jakakolwiek wzmianka o Konstytucja jest niewygodna bo i Prezydent i Pani Premier tą Konstytucję złamali. Ale nadal jest obwiązującym najwyższym aktem prawnym.
 +1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
suwerenność HA HA HA! - "Mazowiecki był dla Jaruzelskiego najbardziej akceptowalnym kandydatem. Rozmowa Wałęsy z Jaruzelskim oraz z udziałem Jóźwiaka i Malinowskiego z ZSL trwała dwie godziny. Wezwany na to spotkanie Kiszczak złożył na ręce Jaruzelskiego oficjalną rezygnację. Wtedy ustalono wszystkie szczegóły, jak choćby to, że resorty siłowe w następnym rządzie obejmą ludzie PZPR. "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...