Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny chciał prohibicji, ale ograniczeń nie będzie

Utworzony przez gada, 9 listopada 2011 r. o 17:31 Powrót do artykułu
jedyny zakład pracy gdzie w stołówce sprzedawany jest alkohol to sejm. Jak myślicie , czy dlatego, że posłowie to abstynenci ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kampania niedoszłego posła Nowaka zbiegła się z wyborami. Przypadek? Nie sądzę. Polityk chciał na siebie zwrócić uwagę i rzucił abstrakcyjny pomysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gada napisał:
jedyny zakład pracy gdzie w stołówce sprzedawany jest alkohol to sejm. Jak myślicie , czy dlatego, że posłowie to abstynenci ?
no wiesz, każdy coś tam coś tam wie , hahahahahha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podróżuję, jestem młoda piękna i otwarta oraz tolerancyjna, nigdzie na świecie nie ma już prohibicji poza państwami religijnymi czyli muzułmańskimi, lubię jak chłopcy gwizdną na mój widok, lubię bawiącą się młodzież, lubię wesołą zabawę, w tym kraju są przepisy prawa które dostatecznie regulują porządek na ulicy i nie trzeba nic więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedyna prohibicja to panuje w mózgu pana radnego na szare komórki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
test
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
madzia z lublina napisał:
podróżuję, jestem młoda piękna i otwarta oraz tolerancyjna, nigdzie na świecie nie ma już prohibicji poza państwami religijnymi czyli muzułmańskimi, lubię jak chłopcy gwizdną na mój widok, lubię bawiącą się młodzież, lubię wesołą zabawę, w tym kraju są przepisy prawa które dostatecznie regulują porządek na ulicy i nie trzeba nic więcej
Polska jest państwem religijnym ( prawie )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o jejku, a świstak i tak siedzi i zawija sreberka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Radny już kiedyś przerabialiśmy meliny, nielegalną sprzedaż alkoholu po co to całe zamieszanie ??? Kto chce wypić to i tak wypije, nikt mu nie zabroni. A może jeszcze zlikwidować prezerwatywy w sklepach między 22.00 a 6.00. Żenada. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...