Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny PiS: Szukają na mnie haków, może chcą mnie uciszyć

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 września 2016 r. o 13:53 Powrót do artykułu
Kogoś tu w naszej władzy samorządowej strach oblecial, że haków szukają. Bardzo dobrze wreszcie ktoś może zrobić z tym porządek. Z samorzadowa samowolą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj dowiedziałem się, ze istnieje taki radny. Jak oni wszyscy chcą się bardzo kaczorowi podlizać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest chore, facet zamiast zająć się pracą wypisuje bzdury FB. Przecież PiS ma teraz CBA czyli ich policję policyjną więc czego się Pan Wojciechowski boi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy poważny dziennik powinien się zajmować wynaturzeniami jakiegoś pajaca z FB? poważny dziennik nie, ale to dziennik wschodni... żal.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to wogóle jest? Nie kojarze człowieka ale najlepiej na fejsbuku sie wyżalić :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę komuna w PSL nadal działa jak nie da się kogoś uciszyć to trzeba coś na tę osobę znaleźć po prostu cały ten PSL powinno się w toalecie spuścić wielcy ludowcy pomocni rolnikom chyba Brukseli i zielona hołota płacze oderwana od koryta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co się dzieje z Sosnowskim?? Nagle zapadl sie pod ziemie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Widzę komuna w PSL nadal działa jak nie da się kogoś uciszyć to trzeba coś na tę osobę znaleźć po prostu cały ten PSL powinno się w toalecie spuścić wielcy ludowcy pomocni rolnikom chyba Brukseli i zielona hołota płacze oderwana od koryta " hahaha wojciechowski Pan to sam piszesz? A kto teraz kontrolę po całym kraju wysyła szczególnie tam gdzie nie rządzi PiS? hipokryci neofici
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na miejscu tow. wojciechowskiego zapadł bym się pod ziemię będąc członkiem sekty psior ! To nie tylko haniebne ale uwłaczające godności człowieka ! A w szczególności Polaka !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSlaki mają dużo brudu za paznokciami niedziwie się że niezawachają się użyć wszelkich nieczystych metod aby chronić swoje posady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby to byl koniec tej zielonej plagi, brawo dla radnego Wojciechowskiego ze nie daje sie uciszyć i naglasnia sprawę przekrętów marszalka!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie Sosnowski czyżby pan Wojciechowski miał racje i teraz PSLowskie gacie się trzęsą. Jak zwykle PSL przyjmuje taktykę jak ktoś mówi za dużo to trzeba go uciszyć jakie to UBECKIE zachowanie jednak komuny nie dało się wyplewić z umysłów PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wojciechowski a kto by poświęcał panu czas .Kim Pan jest .Jabłka dojrzewają w sadach .Zajmij się pan pomocą sadownikom producentom świń mlekiem.Politykę pozostaw posłom i senatorom.A portale społecznościowe to wieczorem przeglądaj. zarabiasz z piec tys na rękę to do roboty się Pan weż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę Pana, jeśli naraził się Pan mafii peeselowskiej to bardzo proszę na siebie uważać. Stać ich na wszystko, wiem co mówię. Ruska mafia to przy nich dzieci z piaskownicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAN Marszałek milczy, ciekawe czemu? Chyba coś widocznie ma na sumieniu skoro taki skryty jest teraz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojciechowski pojęcia o rolnictwie nie ma a dyskutuję jakby miał jakiekolwiek doświadczenie .Krowy od kozy nie odróżnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu nieprzyjemnie u marszałka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sosnowski małomówny bo wie co go czeka. W końcu duża miotła wymiecie cwaniaków z PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wojciechowski. Jakie to okropne. Szukają na Pana haków. To metody rodem z .....PiSu:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wojciechowski jestem Panu wdzięczny że w końcu ktoś z Was z pisu odważył się wygarnąć prawdę tym z psl proszę sie nieobawiać dużo ludzi wie ze zielone koniczynki to tacy cwaniaczki co jak ktoś im stanie na drodze to beda się mścić ale Panu nie dadzą rady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...