Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Remont ul. Filaretów: Teraz finisz, później poprawki

Utworzony przez Butelka, 12 listopada 2013 r. o 17:33 Powrót do artykułu
Czytam te wypociny Kieliszka, ale dalej nie wiem dlaczego trolejbusy linii 152 nie wróciły na swoją właściwą trasę ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Smaga   Skieruj Pan swoje siły w innym kierunku, bo tu tylko kulą w płot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te wypociny Kieliszka, ale dalej nie wiem dlaczego trolejbusy linii 152 nie wróciły na swoją właściwą trasę ??
A ja cieszę się, że trolejbusy linii 152 jeżdżą przez ul. Wileńską. Mam nadzieję, ze tak już zostanie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te wypociny Kieliszka, ale dalej nie wiem dlaczego trolejbusy linii 152 nie wróciły na swoją właściwą trasę ??  
Bo tylu urzędników nad tym pracowało , że zapomnieli uwzględnić wraz z przebudową ulicy , przebudowę sieci trakcyjnej dla trolejbusów , tak żeby mogły skręcić bezpiecznie z ulicy Głębokiej w ulicę Filaretów i zatrzymać się w zatoce przystankowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazłam stronę gdzie można lokalizować osoby po numerze telefonu. http://fw.pl/elokalizacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te wypociny Kieliszka, ale dalej nie wiem dlaczego trolejbusy linii 152 nie wróciły na swoją właściwą trasę ??
Panie "flaszka" czy pan już ma kaca czy dopiero pan pije ? Otóż ja  cierpliwie czekam, że remont będzie trwał długo bo jak nie ma świateł to żadna strona nie stoi na  skrzyżowaniu a Pan Kieliszek uważam, że mówi prawdę  i robota jest wykonana na  "PIĄTKĘ " Ja jeżdżę codziennie i miło oko zatrzymać a maruderów nic nie wiedzących a udających "mondrych "nigdy nie jest brak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...