Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rewolucja technologiczna w kinie Bajka

Utworzony przez Wiewiór, 31 sierpnia 2011 r. o 13:15 Powrót do artykułu
Bardzo sie ciesze , ze Bajka przetrwala, a nawet inwestuje w siebie!!!!Wspaniala konkurencja dla Cinema City!!!To kino zawsze mialo klimat i mam nadzieje, ze jego fanipozostana mu wierni!!!!Tak trzymac, Bajko!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiewiór napisał:
Bardzo sie ciesze , ze Bajka przetrwala, a nawet inwestuje w siebie!!!!Wspaniala konkurencja dla Cinema City!!!To kino zawsze mialo klimat i mam nadzieje, ze jego fanipozostana mu wierni!!!!Tak trzymac, Bajko!!!!
Właśnie wczoraj byłam w plazie i czegoś mi brakowało. Cieszę się, że niedługo będę mogła wybrać się do Bajki. Nie lubię wielkich molochów a w bajce czuję się jak w bajce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiewiór napisał:
Bardzo sie ciesze , ze Bajka przetrwala, a nawet inwestuje w siebie!!!!Wspaniala konkurencja dla Cinema City!!!To kino zawsze mialo klimat i mam nadzieje, ze jego fanipozostana mu wierni!!!!Tak trzymac, Bajko!!!!
Tak, zawsze miało klimat. Klimat dyskoteki spod podłogi, która dawał pewność, że żadna dramatyczna chwila filmu nie przeszła bez echa. Bez echa miarowego basu dudniącego pod spodem. Dodajmy jeszcze fotele rodem z PRL, odstępy między rzędami robione na dziecięcą miarę. Tak trzymać Bajko, pożyjecie do czasu powstania drugiego multipleksu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmiencie fotele na widowni bo tam sie wysiedziec przez dluzszy czas nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fotele fotele i jeszcze raz fotele ... jesli ktos byl na maratonie to wie ze nie idzei tam wysiuedziec zwlaszcza na balkonie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie że się coś dzieje i że Bajka walczy o przetrwanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...