Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zależało im na kasie a nie na dzieciach,ten psychol niech sie weżmie za murarke jak nie umie wychwywać ,widać że woli lekki chleb bo pozuje na biznesa w tym gajerku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale palenia oduczył skutecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZA takie zdjęcie pozwał bym dziennik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ubogim rodzinom zabieraja dzieci a daja takim psychopatom....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazali mu odpalac fajke od fajki jak taki dorosly i sie za palenie bierze szczyl pier... to niech na klate przyjmuje konsekwencje jak prawdziwy facet. Poza tym wielkie mi to jak mial inaczej gowniarza oduczyc palenia stara szkola i dziala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle osob by chcialo szluga za szlugiem zapalic a temu zle, na szczescie teraz nastanie pis i nie bedzie takich problemow tylko post i jalomuznam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazali mu odpalac fajke od fajki jak taki dorosly i sie za palenie bierze szczyl pier... to niech na klate przyjmuje konsekwencje jak prawdziwy facet. Poza tym wielkie mi to jak mial inaczej gowniarza oduczyc palenia stara szkola i dziala
mój lewy trzewik ma więcej rozumu od ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój brat też gdy go złapali rodzice musiał wypalić całą paczkę i pomogło dziś ma 36 lat i nie pali a miał wtedy jakieś 12 lat podobnie ze mną tylko ja miałam 15 lat i po czterech zwymiotowałam, do dziś nie palę a mam 45 lat metoda co prawda drastyczna ale skuteczna, tylko to byli moi rodzice i wtedy można było przylać pasem dziś bym tego nie zrobiła własnym dzieciom a co dopiero powierzonym. W moim domu wychowywano nas krótko i za niewykonanie pracy nie dostawaliśmy jeść do puki nie wywiązaliśmy się z obowiązku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie też ojciec kazał, po przyłapaniu, wypalić całą paczkę. I to ruskich papierosów, bez filtra! Nie pamiętam, ile dałem radę, ale skutecznie mnie zniechęcił do fajek. Już nigdy mnie do nich nie ciągnęło i nie chciałem próbować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazali mu odpalac fajke od fajki jak taki dorosly i sie za palenie bierze szczyl pier... to niech na klate przyjmuje konsekwencje jak prawdziwy facet. Poza tym wielkie mi to jak mial inaczej gowniarza oduczyc palenia stara szkola i dziala
nie rozmnażaj się proszę pastuchu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy tu piszecie ludzie? Skoro to była rodzina zastępcza, oznacza to, że dzieci miały ciężką przeszłość. Wszyscy skupiacie się tylko na papierosach? a to, że brali duże pieniądze na dzieci i nie dawali im jeść, bili i poniżali uważacie za normalne? Zdajecie sobie sprawę jakie to może mieć skutki na przyszłość, na dorosłe życie tych dzieci? Nie?? W taki razie może swoje durnowate i oparte na "doświadczeniu" palaczy komentarze zostawcie dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo to się skończy i takie rodziny będą nie potrzebne bo kto odda dzieciaka jak dostanie po 500 złoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast pomoc rodzicom ,w nie których sytuacjach zabierają dzieci do takich potworów ,to ma być pomoc ,dziś byle kto na to wygląda może zostać rodziną zastępczą nikt tego nie sprawdza ,i to ma być dobro dla dzieci wątpię ,dzieci przechodzą piekło ,wstrętne to bym im życzyła by byli tak samo potraktowani jak te biedne dzieci , zimne nie czułe osoby chciały dorobić sobie na dzieciach ŻAL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ze jedni sie nie sprawdzili w tej roli, to nie znaczy ze nie ma kochanych rodzin zastepczych. I drazni mnie to mowienie o pieniadzach. Nauczyciel arabia wiecej. Pani opiekunka w domu dziecka tez.Logopeda pracuje 1 na 1 i tez zarabia. Pefiatea pracuje i tez zarabia. Aby matka zastepcza mogla zadbac o dziecko na wizyty u specjalistow tez musi miec pieniadze. Nie mowieo tych konkretnie ludziach bo tu krzywda wielka ale o tym ze rodziny zastepcze nie istnieja tylko dla pieniedzy. Pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam mam popsuty telefon mialo byc PEDIATRA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...