Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
oni z KUL'u ? trzeba jeszcze raz zastanowić się nad podtekstami płynącymi z tych żartów. Może w młodości byli ofiarami ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to KUl kształci dziennikarzy radiowych.myślałem ,że wzorem dyrektora ,który jest teologiem autorem abc redaktora gazetki parafialnej ,tylko na potrzeby kościoła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni zostać wydaleni z uczelni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie zachowania są niedopuszczalne, powinni zostać wyrzuceni z uczelni !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto tych łosi śmie nazywać dziennikarzami????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie godni być studentami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed chwilą w EsceRock puścili to nagranie. Chamstwo, dno i 10m mułu. Nurtuje mnie tylko jedno pytanie: po co to zrobili? Po co to zmontowali? Co trzeba mieć w głowie, jakie śmiecie, żeby uważać takie teksty za zabawne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studia skończyłem 8 lat temu ale jeszcze pamitam jak to Harasimiuk obiecywął że w ACK i RC nie będą zatrudniani studenci ani absolwenci innych uczelni niż UMCS. I na co wychodzi że UMCS sponsoruje praktyki zawodowe kulowskim marnym intelektualnie studenciakom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem jak na te chamstwo zaregowali by ich rodzice , napewno byłby to szok i niedowieżanie że ich synowie to chamy i byblaki . Adrianku i Bartoszu jesteście młodzi , i głup bądżcie na tyle odważni i powiedzcie to rodzicom jaki poziom prezentujecie aby nie mieli wątpliwosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gedd napisał:
Przed chwilą w EsceRock puścili to nagranie. Chamstwo, dno i 10m mułu. Nurtuje mnie tylko jedno pytanie: po co to zrobili? Po co to zmontowali? Co trzeba mieć w głowie, jakie śmiecie, żeby uważać takie teksty za zabawne?
Bezstresowe wychowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SkinheadBlackMetal napisał:
Bezstresowe wychowanie
To jedno, a dwa - coś, co można nazwać seksualizacją naszego codziennego życia. Zaczęło się od przysłowiowej "gołej baby" reklamującej wszystko - od kserokopiarki po browar. Obecnie mielismy bilboardy pewnego klubu nocnego, na którym hasło "Ciągniemy do rana" ilustrowała pani na kolanach przed panem. Na portalach randkowych kolesie wklejają sobie jako zdjęcia profilowe obrazki z imponującymi penisami w stanie wzwodu (przypuścmy że to ich...), redtube jest dostępne jednym kliknięciem. To wszystko sprawia, ze gdzieś zanika poczucie naturalnego wstydu (a może inaczej- intymnosci spotkania dwojga ludzi), jaki kiedyś otaczał sfere seksualności. Stąd się biorą takie "żarty" ktore jeszcze kilkanaście lat temu byłyby trudne do wyobrażenia.
Ostatnio edytowany 20 marca 2013 r. o 12:26
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
To jedno, a dwa - coś, co można nazwać seksualizacją naszego codziennego życia. Zaczęło się od przysłowiowej "gołej baby" reklamującej wszystko - od kserokopiarki po browar. Obecnie mielismy bilboardy pewnego klubu nocnego, na którym hasło "Ciągniemy do rana" ilustrowała pani na kolanach przed panem. Na portalach randkowych kolesie wklejają sobie jako zdjęcia profilowe obrazki z imponującymi penisami w stanie wzwodu (przypuścmy że to ich...), redtube jest dostępne jednym kliknięciem. To wszystko sprawia, ze gdzieś zanika poczucie naturalnego wstydu (a może inaczej- intymnosci spotkania dwojga ludzi), jaki kiedyś otaczał sfere seksualności. Stąd się biorą takie "żarty" ktore jeszcze kilkanaście lat temu byłyby trudne do wyobrażenia.
Lewacka wszechobecna popkultura ziejąca skąd się da - trzeci czynnik. RC i Eska Rock powinny wybulić kilkunastocyfrowe kary finansowe za takie wybryki. Właśnie z tego powodu dawno temu przestałem oglądać TV i ani myślę kupować dekodera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chamstwo i jeszcze raz chamstwo,powinni być wydaleni z uczelni!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiok napisał:
Studia skończyłem 8 lat temu ale jeszcze pamitam jak to Harasimiuk obiecywął że w ACK i RC nie będą zatrudniani studenci ani absolwenci innych uczelni niż UMCS. I na co wychodzi że UMCS sponsoruje praktyki zawodowe kulowskim marnym intelektualnie studenciakom.
... a dajże spokój. Zbaranienie dzisiejszej młodzieży to nie jest jedno źródło i jedna matka. Kloaka i syf panuje w mózgach, a nie na konkretnych uczelniach. Jeden się dostaje na studia tam, drugi gdzie indziej ... nawet już nie ma praktycznie egzaminów na uczelnie, tylko "konkursy świadectw".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...