Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

S17 cieszy kierowców. Ale sklepikarze narzekają

Utworzony przez Franz, 29 maja 2013 r. o 08:30 Powrót do artykułu
Całym 67-kilometrowym odcinkiem S17 pojedziemy w marcu 2014.  
  :lol: :lol: :lol: Motaengil daleko w polu, ziemię wożą od pół roku, wątpię aby zakończyli w czasie, jak weszli na plac z opóźnieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co nowy odcinek eSki Autostrady ta sama historia ze sklepikarzami. To już jest tak oklepane, że człowieka coś trafia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w Puławach przy ulicy Partyzantów. Pierwszy raz od wielu lat przespałem całą noc nie budzony przez TIRy. Dopiero jak przeczytałem ten artykuł uświadomiłem sobie, że zamiast skracać drogę przez miasto to pojechali na ekspresówke. Wreszcie cisza!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Franz to nie Mota w polu tylko Dragados
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze cieszy, tylko nie do konca... mialem juz okazje jechac na tym odcinku. Najnormalniej trzesie samochodem. Przyczyna? Zwykle nierownosci... Jak na nowo oddana supperstrade, to "ukrainska" robota... Ja bym ja oddal do poprawki, jesli jescze jest na gwarancji... Ju odcinek od Piask do Lublina jest o wiele rowniejszy, nie mowiac o oddawanych szosach na polnocy i zachodzie Polski. Ciekawe co to za ekipa go robila i za co biora pieniadze....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze cieszy, tylko nie do konca... mialem juz okazje jechac na tym odcinku. Najnormalniej trzesie samochodem. Przyczyna? Zwykle nierownosci... Jak na nowo oddana supperstrade, to "ukrainska" robota... Ja bym ja oddal do poprawki, jesli jescze jest na gwarancji... Ju odcinek od Piask do Lublina jest o wiele rowniejszy, nie mowiac o oddawanych szosach na polnocy i zachodzie Polski. Ciekawe co to za ekipa go robila i za co biora pieniadze....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za dwa lata jak skończą budowę obwodnicy załażą bramki i zapłacimy 0,8 zł/km i nie bedzie wyjścia, bo nie budują ani nie remontują dróg bocznych. Pozostanie jechać do Warszawy za darmo przez Nałęczów i Kozienice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  • kolego masz racje trasa fajna ale jakość tego asfaltu to porazka mam nadzieje ze ta warstwa to nie ostatnia już odcinek w kierunku Żyrzyna za S  jest przyjemniejszy bez takich turbulencji
  • Cieszmy się co mamy zawsze moglo być gorzej a i podziękowania za to pracownikom budującym to za marne pieniądze a nie prezesom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ktoś ma "lekko" niesprawne auto to i na niemieckiej autobahn będzie nim rzucało na prawo i na lewo więc skończcie te żale ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie postawią bramek, tylko dołączą tę drogę do płatnych dla ciężarówek powyżej 3,5 tony. Wiec znowu tiry wrócą na zwykłe drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć ekspresówkę albo przynajmniej zakazać jeżdżenia nią w niedziele i święta, bo polscy przedsiębiorcy bankrutują! Polski patriotyczny kierowca ma jeździć powolutku i często zatrzymywać się żeby dokonać zakupów w polskich sklepikach i na polskich targowiskach.Te Żydy to nic, tylko Polskę niszczą, jak nie hipermarkety to autostrady albo inne ekspresówki. Polscy nie chcą ekspresówek!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ktoś ma "lekko" niesprawne auto to i na niemieckiej autobahn będzie nim rzucało na prawo i na lewo więc skończcie te żale ludzie
żalu nikt nie ma każdy się cieszy ze cos na wschodzie się dzieje ale to tylko fakty z jakością "lekko:" niesprawne auto tez możliwe  tylko jak masz twarde zawieszenie to jest odczuwalne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za ten mandat to się drogówka panie Kalita powinna wstydzić, dlaczego się chowacie tam gdzie jest bezpiecznie i łatwo wystawiać mandaty, zamiast pracować uczciwie jak wszyscy inni tam gdzie jest niebezpiecznie? To jak pić kawę w kawiarni, nie narobicie się, a i pożytku dla wzrostu bezpieczeństwa z tego nie będzie, prewencja żadna, poza pieniędzmi do budżetu. Nadgorliwość drogówki czasem poraża i przeraża.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bedzie płatna i bedzie d**pa:-) buhaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Nie było drogi ,źle , jest droga , źle . Znowu cholera wina Tuska i PO. Tylko patrzeć jak PiS z miejscowymi plebanami zrobi referendum o odwołanie lokalnych  wójtów i burmistrzów z wrogiej partii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla samochodów powyżej 3,5 t na pewno będzie płatna, bo zamontują via toll - i nie wrócą raczej na starą trasę, bo pewnie pojawi się tam ograniczenie ciężaru aut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sto lat czekałem, żeby spokojnie przejechać się furmanką po kurowskiej dwupasmówce!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dobrze chamom! Juz za czasow Kaczynskiego mowilo sie, ze drogi w Polsce potrzebne, ale nie koniecznie takie niszczace czlowieka. Maly pszedsiebiorca straci swoj chleb, jak bedzie autostrada i wszystka bogata swolocz pojedzie tamymi traktami. Lepiej poprawniac na naprawiac juz te co sa. Ale dla POmatolow to musi byc inne niz u normalnych ludzi i wienksze zeby inponowac jak na filmach z Ameryki! Teraz narodem benda rzadzili kierowcy, a nie rozsadek i przemyslenie. Nie mysleli kogo wybieraja to niech teraz tynk ze sciany zra! Czy malo wam tych lat wykorzystywania i upokorzania narodu? Teras za sprawa Tuska pol lubelskiego zdechnie jak padlina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć ekspresówkę albo przynajmniej zakazać jeżdżenia nią w niedziele i święta, bo polscy przedsiębiorcy bankrutują! Polski patriotyczny kierowca ma jeździć powolutku i często zatrzymywać się żeby dokonać zakupów w polskich sklepikach i na polskich targowiskach.Te Żydy to nic, tylko Polskę niszczą, jak nie hipermarkety to autostrady albo inne ekspresówki. Polscy nie chcą ekspresówek!!!
100/100 Polak niezadowolony i slusznie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To orlenowe stacje benzynowe ze swoimi najwyższymi cenami paliw pierwsze padną, albo obniżą znacznie ceny. Teraz będzie można wyremontować tą część DK17 i zrobić na niej dwa pasy dla jednego kierunku ruchu. Wbrew krzykaczom, którzy piszą o stratach lokalnych przedsiębiorców, teraz rozwój regionalny będzie bardziej uczciwy. Kto będzie chciał zostawić pieniądze w Markuszowie, Garbowie lub Kurowie, to zostawi. Kto będzie chciał jechać gdzieś indziej, to tam pojedzie i tam zostawi te pieniądze. Będzie bardziej równomiernie to wszystko teraz rozłożone. Jeszcze przydałaby się S17 do ominięcia Ryk, bo tam to się dopiero jedzie zderzak w zderzak. Czekamy na ekspresówkę z Warszawy do Dorohuska. Wtedy powietrze w omijanych miejscowościach zrobi się tak czyste, że będziemy mieć 270 kilometrów rezerwatu przyrody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...