Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Są pieniądze na basen olimpijski i aquapark w Lublinie

Utworzony przez dr POtrec, 3 sierpnia 2012 r. o 06:57 Powrót do artykułu
igrzyska w tym mieście trwają już od 2006 r.od kiedy rzadzi PO, na nasze nieszczęście za nasze pieniadze.bo pytanie po co lublinowi basen za ponad 100 mln plus aquapark?najlepsze były by baseny przy szkołach do nauki pływania dla dzieci a olimpijski na jakies tam zawody raz w roku? chyba imnienia tej ministry Muchy, Zuk buduje swój kapitał prezydencki za nasze pieniadze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mnie to dziwi, na co komu tu taki wypasiony basen... Zrobić jakieś mniejsze, ścieżek rowerowych pobudować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Swidniku juz jest 50 metrrowy, pieknie polozony basen, ktory zarasta i niszczeje dzieki zaangazowaniu wladz miejskich Dziekujemy panom: Jaksonowi,Soboniowi i klanowi Radkow! Zniszczyc potraficie wszystko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to w Lublinie co by nie robili to i tak jest źle Do kolegi "dr POtrec" : Na początek wyprowadzę Cie z błędu, ponieważ w Lublinie PO nie rządzi!!! Nie wiem ile razy można powtarzać, że większość ma PIS! Ale o dziwo jakoś potrafią się dogadać między sobą i z Prezydentem i coś w końcu dzieje się w Naszym Lublinie. Co do samego basenu to temat ten i temat aquaparku ciągnie się od kilku lat i od kilku lat bardzo wiele osób mieszkających w Lublinie jest ZA budową takie kompleksu. Przypomnij sobie co się działo na forach jak się okazało że nie będzie aquaparku na Górkach. Reasumując, jeżeli nie pasuje Ci to co się dzieje w mieście, jeżeli nie podoba Ci się miasto, to nie wylewaj swoich smutków na forum Dziennika tylko wyjedź z tąd i nie wracać a tęsknić nikt za Tobą nie będzie. I to dotyczy się wszystkich tego typu osób, które potrafią tylko narzekać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie przetrzyjcie oczy! Będzie lotnisko, droga, centrum kongresowe, basen, jeszcze wzbogacić bazę hotelową i może by tu coś kiedyś zorganizować. Niech coś się wreszcie zacznie tu trochę kręcić bo miasto wymrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super stadion przy Krochmalnej teraz basen łał ale w tym Lublinie się dzieje ŻAŁOSNE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aquapark z jedna zjezdzalnia.. ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może uda się zbudowac basen, ale pod warunkiem, że nikt nie zacznie współpracować z takimi jak Sobczak - który ma we krwi rozdawnictwo i marnotrawstwo publicznych pieniędzy (nagrody dla lotniskowych kolesiów).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To i basen będzie "w budowie" przez 20 nastepnych lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ToBi napisał:
Jak to w Lublinie co by nie robili to i tak jest źle Do kolegi "dr POtrec" : Na początek wyprowadzę Cie z błędu, ponieważ w Lublinie PO nie rządzi!!! Nie wiem ile razy można powtarzać, że większość ma PIS! Ale o dziwo jakoś potrafią się dogadać między sobą i z Prezydentem i coś w końcu dzieje się w Naszym Lublinie. Co do samego basenu to temat ten i temat aquaparku ciągnie się od kilku lat i od kilku lat bardzo wiele osób mieszkających w Lublinie jest ZA budową takie kompleksu. Przypomnij sobie co się działo na forach jak się okazało że nie będzie aquaparku na Górkach. Reasumując, jeżeli nie pasuje Ci to co się dzieje w mieście, jeżeli nie podoba Ci się miasto, to nie wylewaj swoich smutków na forum Dziennika tylko wyjedź z tąd i nie wracać a tęsknić nikt za Tobą nie będzie. I to dotyczy się wszystkich tego typu osób, które potrafią tylko narzekać!
Widzisz chłopcze nie jest to takie proste wyjechać z tego zapyziałego miasteczka, niektórzy mają rodziny dzieci osoby starsze którymi się opiekują. a budowanie stadionów basenów i aquaparków w czasie kiedy ubywa w zastraszającym tępie miejsc pracy (przemysłu praktycznie nie ma). Założysz rodzine zaczniesz zarabiać sam to zobaczysz jak to jest. jesli masz plecy bedziesz zadowolony, ale jesli nie ... to poczynania rządzących bedzeisz oceniał z zupełnie innej perspektywy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech najpierw zajmą się poważnie poprawą infrastruktury drogowej i kolejowej a na takie inwestycje w baseny i aquaparki to przyjdzie jeszcze czas ! Chyba Lublin nie jest takim bogatym miastem aby było go stać na tyle inwestycji na raz. Nie sztuką jest zapożyczać miasto. Nikt przecież kredytów za darmo nie daje. Zresztą jak pokazuje przykład innych miast to te aquaprki tak szybko się nie zwrócą i długo będą potrzebowały dofinansowywania miasta. Nie mówiąc już o tym basenie olimpijskim i jego kosztach utrzymania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Czy ta inwestycja nie zarżnie miejskiej kasy?" To jest język Dominika Smagi? Bez komentarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymam kciuki i na pohybel z malkontentami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymam kciuki i na pohybel z malkontentami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... zawsze mógł napisać nie zerżnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubliniak napisał:
Widzisz chłopcze nie jest to takie proste wyjechać z tego zapyziałego miasteczka, niektórzy mają rodziny dzieci osoby starsze którymi się opiekują. a budowanie stadionów basenów i aquaparków w czasie kiedy ubywa w zastraszającym tępie miejsc pracy (przemysłu praktycznie nie ma). Założysz rodzine zaczniesz zarabiać sam to zobaczysz jak to jest. jesli masz plecy bedziesz zadowolony, ale jesli nie ... to poczynania rządzących bedzeisz oceniał z zupełnie innej perspektywy.
Wyobraź sobie, że "chłopcem" nie jestem, pracuję, dosyć dobrze zarabiam pomimo że nie mam "pleców" jak to napisałeś i do tego mam też rodzinę. I co teraz powiesz malkontencie? Zapomniałeś dodać, że prócz basenu i stadionu buduje się także obwodnice i lotnisko. Do tego planuje się dalszą część ekspresówki do Wawy. Powiem Ci też że jak tak strasznie słabo to widzisz to może odejdź od komputera, wyjdź na dwór, przejedź lub przejdź się po mieście jak na paliwo nie masz i zobacz ile dróg w mieście jest wyremontowanych i ile się remontuje. Od urodzenia nie widziałem tylu inwestycji w tym mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna inwestycja na krechę, kredyt.. Ciekawe kto będzie spłacał to zadłużenie. Jestem za rozwojem, budowanie itp itd ale obawiam się, że takie budowanie na kreche odbija nam się wkrótce dużą czkawką... a tak swoją drogą nie ma już możliwości wyciągnięcia dofinansowania z UE ? Nie jestem do końca w temacie ale coś mi się obiło, że do końca 2014 są środki. Może zamiast brać kredyt miasto przeanalizoałoby możliwość wzięcia dotacji unijnej o ile tak owa możliwość w ogóle istnieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba niedługo wybory......... kiełbaska wyborcza ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dr POtrec napisał:
igrzyska w tym mieście trwają już od 2006 r.od kiedy rzadzi PO
A co było za wspaniałego Pruszona z PiSu jak nie spektakl?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech nie zapomną o skoczni 3,5 i 10 metrowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...