Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
upodabniacie się coraz bardziej do SE oraz FAKTU , zero obiektywnych artykułów , które służą dzieleniem się INFORMACJAMI, a nie osobistym zdaniem osoby piszącej. Sztuką w fachu dziennikarskim jest zachować bezstronność i rzetelność w przekazywaniu relacji z wydarzeń , a te wypociny ?... Tendencyjne artykuły to do gazetek jakiś bojówek , coraz rzadziej Was czytam , DW-> staczacie się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie chodzi o choroby pacjentów ale o chorobę "wymiaru sprawiedliwości". Ale pamiętajcie: Iustitias vestras indicabo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak czytam o takim podejściu sędziów to tylko jedno przychodzi mi na usta : "ZIOBRO WRÓĆ !!!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
upodabniacie się coraz bardziej do SE oraz FAKTU , zero obiektywnych artykułów , które służą dzieleniem się INFORMACJAMI, a nie osobistym zdaniem osoby piszącej. Sztuką w fachu dziennikarskim jest zachować bezstronność i rzetelność w przekazywaniu relacji z wydarzeń , a te wypociny ?... Tendencyjne artykuły to do gazetek jakiś bojówek , coraz rzadziej Was czytam , DW-> staczacie się
mysle ze wyborcza bedzie bardziej odpowiednia to rzetelna i niezalezna gazeta .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
Tu nie chodzi o choroby pacjentów ale o chorobę "wymiaru sprawiedliwości". Ale pamiętajcie: Iustitias vestras indicabo!
Kolego pisze się: Iustitias vestras IUDICABO Tak dla wiadomości:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
upodabniacie się coraz bardziej do SE oraz FAKTU , zero obiektywnych artykułów , które służą dzieleniem się INFORMACJAMI, a nie osobistym zdaniem osoby piszącej. Sztuką w fachu dziennikarskim jest zachować bezstronność i rzetelność w przekazywaniu relacji z wydarzeń , a te wypociny ?... Tendencyjne artykuły to do gazetek jakiś bojówek , coraz rzadziej Was czytam , DW-> staczacie się
A dlaczego ? co sędzia czy sędzina ma do ukrycia choroby pacjentów wolne żarty te faktycznie na życzenie przesłuchiwanych osób można wyłączyć , ale może są ludzie świadkowie którzy chcą zeznawać w obecności dziennikarzy ! a choroby - doktora- te można pominąć bo nie są istotne dla sprawy brania łapówek ! tylko fakt pozostanie faktem skoro rozprawa przy zamkniętych drzwiach- to społeczeństwo swego osądu dać nie może bo zostało pozbawione przez sędziego źródła ! , tylko dlaczego ? przecież oba te zawody są zawodami zaufania publicznego i jako takie powinny być poddawane pod osąd społeczny tym bardziej jeżeli w grę wchodzi przestępstwo no i domniemanie w odczuciu społeczeństwa ukrycia takowego przez sędziego-sędzinę !.Czyli co w tym kraju funkcjonuje prawo dla SWOICH ?!-Panie Ziobro wróć Pan bo tu gore !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaprzysięgły napisał:
A dlaczego ? co sędzia czy sędzina ma do ukrycia choroby pacjentów wolne żarty te faktycznie na życzenie przesłuchiwanych osób można wyłączyć , ale może są ludzie świadkowie którzy chcą zeznawać w obecności dziennikarzy ! a choroby - doktora- te można pominąć bo nie są istotne dla sprawy brania łapówek ! tylko fakt pozostanie faktem skoro rozprawa przy zamkniętych drzwiach- to społeczeństwo swego osądu dać nie może bo zostało pozbawione przez sędziego źródła ! , tylko dlaczego ? przecież oba te zawody są zawodami zaufania publicznego i jako takie powinny być poddawane pod osąd społeczny tym bardziej jeżeli w grę wchodzi przestępstwo no i domniemanie w odczuciu społeczeństwa ukrycia takowego przez sędziego-sędzinę !.Czyli co w tym kraju funkcjonuje prawo dla SWOICH ?!-Panie Ziobro wróć Pan bo tu gore !
nie chodziło mi o samą sprawę , sąd tak zdecydował niech tak będzie , brał łapówki , to dostanie po 4 literach bo i w takim wypadku na to zasłużył . Nie występuję w obronie oskarżonego tutaj , nie znam tej sprawy w ogóle , to się nie wypowiadam . Miałem na myśli styl w jakim ten artykuł został napisany, też nie mówię że inne gazety są lepsze, ktoś pisał że wyborcza ... Proszę Pana/i gdyby takiego typu artykuły pisane były przez jakiegoś dziennikarza w GW to by długo miejsca tam nie zagrzał, a to, że Redaktor Nacz. tej gazety jest za taka czy siaką opcją polityczną i czy są komuś przychylni to już inna bajka. Powtarzam , artykuły tendencyjne , pisane łamaną polszczyzną ... Ludzie... Litości !! Jaką oni mają grupę docelową w takim razie z takimi słowami ? Chcą rozjuszyć pieniaczy aby opluli kogoś ? Nie rozumiem tego... Do kogo to jest napisane , bo do normalnych ludzi , potrafiących samemu wykształcić sobie WŁASNE zdanie ... Na pewno nie. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Jędryszka proces został "przejęty" przez potężnych ludzi z tego miasta i jeśli liczy Pan na wyrok skazujący to proszę zapomnieć.Pani sędzia każę wpisywać się na listy ? To oburzające
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
nie chodziło mi o samą sprawę , sąd tak zdecydował niech tak będzie , brał łapówki , to dostanie po 4 literach bo i w takim wypadku na to zasłużył . Nie występuję w obronie oskarżonego tutaj , nie znam tej sprawy w ogóle , to się nie wypowiadam . Miałem na myśli styl w jakim ten artykuł został napisany, też nie mówię że inne gazety są lepsze, ktoś pisał że wyborcza ... Proszę Pana/i gdyby takiego typu artykuły pisane były przez jakiegoś dziennikarza w GW to by długo miejsca tam nie zagrzał, a to, że Redaktor Nacz. tej gazety jest za taka czy siaką opcją polityczną i czy są komuś przychylni to już inna bajka. Powtarzam , artykuły tendencyjne , pisane łamaną polszczyzną ... Ludzie... Litości !! Jaką oni mają grupę docelową w takim razie z takimi słowami ? Chcą rozjuszyć pieniaczy aby opluli kogoś ? Nie rozumiem tego... Do kogo to jest napisane , bo do normalnych ludzi , potrafiących samemu wykształcić sobie WŁASNE zdanie ... Na pewno nie. pozdrawiam
Tak to jest jakaś logika tylko że ocena czy artykuł jest tendencyjny czy nie , w mojej ocenie zależy indywidualnie od czytającego i tylko od niego i sugerowanie takowych myśli jest narzucaniem woli -ale ciekawostką jest to że spora grupa moich znajomych jest podobnego zdania jak napisałem bo to że powinien być ukarany nie ulega wątpliwości tylko powtórzę pytanie , dlaczego sędzia chce utajnić ? więc napisane przez Ciebie słowa że artykuł jest tendencyjny , czy w nie takim stylu lub coś jest nie na miejscu to indywidualna ocena , każdy artykuł ma w sposób w miarę prosty i węzłowaty trafić do czytelnika proszę wybaczyć ale to nie jest konkurs literacki informacja i tyle a kto i jak ją zrozumie to sprawa indywidualnego intelektu - fakty się liczą i są najistotniejsze a te zostały przedstawione .Ja nie wnikam kto jakie ma przekonania polityczne jednak jeśli ja czy ktoś napisze coś co kłóci się z normami w większości opinii społecznej czy jest jej szkodliwe to ja i wielu innych będziemy się przeciwstawiać i nieważne czy to będzie naczelny Dziennika czy Prezydent układy głupota , nepotyzm musi być tępiony .Nie wiem jak jest z GW bo od dawna jej nie czytam z różnych powodów ale mniej można zarzucić dziennikowi jak GW , zgadzam się czasami styl czy stylistyka odbiega od wzorcowej ale powiadam to nie konkurs literacki .Ponadto jestem ciekaw jakich to pieniaczy piszący chce czy chciał autor przebudzić skoro wnioski i sugestie nasuwają się same tu nawet nie trzeba specjalnie się w myśleniu wysilać , a w jakie słowa zostało to ubrane to nie ISTOTNE liczą się fakty i to jest wskazówką że ten artykuł został napisany właśnie do normalnych zwykłych ludzi a jeżeli to szanownego drażni to zawsze można sięgnąć do bardziej ambitnej prasy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
nie chodziło mi o samą sprawę , sąd tak zdecydował niech tak będzie , brał łapówki , to dostanie po 4 literach bo i w takim wypadku na to zasłużył . Nie występuję w obronie oskarżonego tutaj , nie znam tej sprawy w ogóle , to się nie wypowiadam . Miałem na myśli styl w jakim ten artykuł został napisany, też nie mówię że inne gazety są lepsze, ktoś pisał że wyborcza ... Proszę Pana/i gdyby takiego typu artykuły pisane były przez jakiegoś dziennikarza w GW to by długo miejsca tam nie zagrzał, a to, że Redaktor Nacz. tej gazety jest za taka czy siaką opcją polityczną i czy są komuś przychylni to już inna bajka. Powtarzam , artykuły tendencyjne , pisane łamaną polszczyzną ... Ludzie... Litości !! Jaką oni mają grupę docelową w takim razie z takimi słowami ? Chcą rozjuszyć pieniaczy aby opluli kogoś ? Nie rozumiem tego... Do kogo to jest napisane , bo do normalnych ludzi , potrafiących samemu wykształcić sobie WŁASNE zdanie ... Na pewno nie. pozdrawiam
Lubelaku z Ciebie Taki Lubelak ( gwara bełzycka ) jak z Pruszkowianina Warszawiak. Nie szukaj w całym dziury. Chyba wiesz, że AGORA jest właścicielem GWna i Dziennika Wschodniego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...