Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sejmowe biuro podróży. Dokąd jeździli nasi posłowie? (raport)

Utworzony przez młot na czarownice, 24 lutego 2014 r. o 08:12 Powrót do artykułu
"Franciszek Jerzy Stefaniuk (PSL) w gronie lubelskich parlamentarzystów był rekordzistą, jeśli chodzi o liczbę podróży. W ubiegłym roku wziął udział w sześciu wyjazdach, które łącznie kosztowały ponad 35 tysięcy złotych. – Działam w zarządzie Polskiej Grupy Unii Międzyparlamentarnej, jestem też wiceprzewodniczącym Komisji Łączności z Polakami za Granicą, której zadaniem jest utrzymywanie kontaktów polonijnych. Wszystkie te wyjazdy były związane z moimi obowiązkami – tłumaczy Stefaniuk."   ... "Polska Grupa Unii Międzyparlamentarnej" oraz "Komisja Łączności z Polakami za Granicą". Nie ma to jak spotkać się co jakiś czas przy kawiorze, mulach i brandy. ;) .................................................................................................."Cezary Kucharski (PO), jak przystało na byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej, uczestniczył w piłkarskim Turnieju Gier Parlamentarnych w Moskwie. Ten wyjazd kosztował ponad 24 tys. zł. Dodajmy, że nasza drużyna wróciła z niego ze złotym medalem."   ... jak na złoty medal w piłkarskim Mundialu pod nazwą "Turniej Gier Parlamentarnych w Moskwie" to zainwestowanie 24 tys. PLN zwróciło się z nawiązką. W końcu mamy złoty medal w piłce nożnej. :lol:  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U gumo filcowych to norma ,capnąć to co i gdzie się da!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,Josef" - nie mierz wszystkich jedną miarą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pruszkowski nasz ukochany były prezydent pół roku spędził w delegacjach i to tylko podczas jednej kadencji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Franciszek Jerzy Stefaniuk (PSL) w gronie lubelskich parlamentarzystów był rekordzistą, jeśli chodzi o liczbę podróży. W ubiegłym roku wziął udział w sześciu wyjazdach, które łącznie kosztowały ponad 35 tysięcy złotych. – Działam w zarządzie Polskiej Grupy Unii Międzyparlamentarnej, jestem też wiceprzewodniczącym Komisji Łączności z Polakami za Granicą, której zadaniem jest utrzymywanie kontaktów polonijnych. Wszystkie te wyjazdy były związane z moimi obowiązkami – tłumaczy Stefaniuk."   ... "Polska Grupa Unii Międzyparlamentarnej" oraz "Komisja Łączności z Polakami za Granicą". Nie ma to jak spotkać się co jakiś czas przy kawiorze, mulach i brandy. ;) .................................................................................................."Cezary Kucharski (PO), jak przystało na byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej, uczestniczył w piłkarskim Turnieju Gier Parlamentarnych w Moskwie. Ten wyjazd kosztował ponad 24 tys. zł. Dodajmy, że nasza drużyna wróciła z niego ze złotym medalem."   ... jak na złoty medal w piłkarskim Mundialu pod nazwą "Turniej Gier Parlamentarnych w Moskwie" to zainwestowanie 24 tys. PLN zwróciło się z nawiązką. W końcu mamy złoty medal w piłce nożnej. :lol: Lepiej nich jeżdżą poza granicami Polki niż mają bełkotać po pijaku w Sejmie RP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja już wiem, kto będzie startował z PISu...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak -Lubelszczyzna bieda az piszczy a oni po świecie...po cholerę do Baku? Do Hiszpanii? A idźcie Wy wszyscy, tu by się przydała rewolucja jak na Ukrainie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...