Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Seryjny złodziej rowerów grasował w Lublinie

Utworzony przez Beret - Genetic Patriot, 26 października 2012 r. o 12:17 Powrót do artykułu
Jakby przy przecinaniu linki przeciął sobie tętnice i wykrwawił się na śmierć, to zaraz banda jełopów, by pisała, że pewnie kradł, bo nie miał na życie, a w ogóle to wina Tuska i PO, bo w kraju źle i młodzi muszą kraść. Eh.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sensacja jakby co najmniej Kuba rozpruwacz nagle ożył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A powinni sku***elowi łapy poucinać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obciąć gno*jowi łapy, może to właśnie ten byd*lak ukradł mój rower
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może to on ukradł rower mojego syna, kupiony za długo oszczędzane przez dziecko pieniądze i mój rower z fotelikiem dziecięcym... Niestety, nie kupiliśmy kolejnych :-( Pewnie będzie niska szkodliwość czynu, dla mnie te dwa rowery to wysokaszkodliwość. Poza tym jeśli złodziej nie zostanie przykładnie ukarany teraz, będzie kradł coraz zuchwalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rupert napisał:
A powinni sku***elowi łapy poucinać!!!
Wystarczy żeby w ramach "sprawiedliwości społecznej" dostał wpie..ol tak żeby miał blizny do końca życia i jakąś lekką niepełnosprawność (oczywiście bez możliowści uzyskania renty), ten system jest zły bo chroni takich złodzieji przed sprawiedliwością społeczną (dawniej za kradzież obcinano ręce, wypalano znamię na czole itd i to były dobre rozwiązania) dziś mamy do czynienia ze sprawiedliwością systemową - więc jest sąd, proces i ewntualnie kara jaką system przewiduje za takie wykroczenie (przestępstwo - mam na myśli wykroczenie jako ogólny występek, w tym przypadku kradzież). Na szczęście czasami system dopuszcza do stosowania zasad sprawiedliwości społecznej - stąd mamy uniewinnienia za zbrodnie w afekcie, czy uniewinnienia ludzi po samosądach. O potrzebie większej koorelacji sprawiedliwości społecznej i systemowej świadczy choćby fakt fascynacji ludzi bohaterami typu BATMAN czyli kogoś działającemu ponad prawem ale w jego obronie itp. ale to szeroki temat a mi się kończą litery Pozdrawiam i życzę wszystkim złodziejom złapania na gorącym uczynku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie i mój rower znalazł się w posiadaniu gnojka ... długo oszczędzałam na ten rower a ten smark bez żadnych wyżutów ukradł ich aż 15... i co nam z tego jak go złapali??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze musiał złodziej zajebac bo to tez jego praca chyba nie wy nie zbiedniejecie a on sie nie wzbogaci haha:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...