Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ale kłamczuchy te pisowskie chłopaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Redakcjo !!! Pod zdjeciem zamieszczonym w artykule wkradl sie blad, otòz piekna i niezwykle powabna poslanka Senyszyn ma na imie Joanna a nie Jadwiga jak omylkowo podaliscie, ot taki dziennikarski chochlik. Czytam Was aktualnie przebywajac we Wloszech, pozdrawiam z Ankony!!! Giaci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BIJCIE SIĘ O KORYTO ,OBRZUCAJCIE SIĘ BŁOTEM TO WAM PASUJE BANDO Z SLD,PIS-u ,PO czy PSL-u DO DZIEŁA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak zamiast boju o koryto coś o gospodarce i normalnych ludzkich kłopotach?!Już myślałem że Lewica jest mądrzejsza niż reszta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SLD od czasów SBecji lubi szpiegować ludzi. Oni to mają we krwi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna Redakcjo!!! Po raz kolejny pragne zauwazyc karygodny blad w podpisie pod zdjeciem, piekna i niezwykle zmyslowa poslanka Senyszyn ma na imie JOANNA a nie Jadwiga jak mylnie podaliscie, czytam Wasze pismo z terytorium Wloch. Pozdrawiam cala Lubelszczyzne i Podlasie ze slonecznej Ankony (Marche) !!! Giaci(;-)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiedziałem, że posłanka Sojuszu Lewych Dochodów Senyszyn ma siostrę bliźniaczkę. POwalające POdobieństwo. Może pani Jadwiga też jest POsłanką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Czerniak!! Tak nisko pan oceniasz wyborców, że na takich idiotyzmach chcesz wjechać do europarlamentu??!! Co mnie q2 obchodzi oświadczenie Adamowicza (czy jakoś tam)?? Samodzielnie nic nie wymyślisz??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...