Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ja też się uśmiałam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Chinach był kult MAO w Polsce ????????=Jedynie suszna linia ''PRZEWODZĄCEJ nami AWANGARDY''.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś pojechał na wycieczkę do UK i tam zapoznał się z wymaganiami w tym kraju, udaje światowca, a najgorsze że ma władzę. Nic się nie zmieniło. Kolesiostwo a nie kompetencje dlatego ta Polska słaba, chroma i nie ma szacunku na świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani dyrektor, a może i w Klasie I zmieni się w 2017 podstawa programowa. Myślenie nie boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również i też do łez. Dobra zmiana obudzimy się w żłobku-z ręką w nocniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo najchętniej panie przedszkolanki siedziałyby i piły kawkę , to proponuje zmienić pracę jak się nie podoba praca z dziećmi ,ja bym zrobiła przegląd pracowników w przedszkolu czy się nadają na to stanowisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno się już w przedszkolu uczyć o wielkim poległym w Smoleńsku i że ich pierwsza wypłata ma zostać oddana do Torunia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według nowej podstawy na 2017 W pierwszej klasie będzie tylko katecheza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z ćwiczeń pamięciowych proponuję numer konta bankowego radyja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm... skoro dzieci powinny „chętnie uczestniczyć w zbiorowym śpiewie, w tańcach i muzykowaniu”, to prezio-kaczysta na 100% nie chodził do przedszkola. Znaczy się - rodzina patologiczna ;o)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co się śmiać tylko brac się do roboty: moje dziecko w wieku zerówkowym dzięki seriom książek Mizielińskich "Domek" i "Design" bardzi interesowało się architekturą i designem. Jeśli treść jest odpowiednio podana to można nią zainteresować wiele dzieci . A jechanie na znanych sobie schematch ( dinozaury) to droga na łatwiznę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
guupi program bo guupki go napisali ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam synka w przedszkolu i rozbawiło mnie to, że ma przejawiać zainteresowanie dziełami sztuki oraz tradycjami i obrzędami ludowymi ze swojego regionu, malarstwem, rzeźbą - CZY MY NA PEWNO MÓWIMY O PRZEDSZKOLAKU!!! "architekturą zieleni i architekturą wnętrz" - TO JEST EXTRA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam synka w przedszkolu i rozbawiło mnie to, że ma przejawiać zainteresowanie dziełami sztuki oraz tradycjami i obrzędami ludowymi ze swojego regionu, malarstwem, rzeźbą - CZY MY NA PEWNO MÓWIMY O PRZEDSZKOLAKU!!! "architekturą zieleni i architekturą wnętrz" - TO JEST EXTRA
To najlepiej weż swojego synka na marsze KODU i przyklej mu kartkę TW BOLEK dopiero na takich  na marszach jest edukacja ,albo marsze TĘCZOWE  co tam nasza kultura ,obrzędy po co powracać do przeszłości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muzeum i galeria malarstwa na Zamku będą oblężone przez 3-5 latków. W latach ''susznych''ZSRR w ''Dietskich Sadikach'' zaczynano od mundurków pionierskich z czerwoną chustą dla 3-5 latków. U nas będą uczyć jak ma postępować ''obatel'' aby był ''susznym'' patriotą.I popieral suszną linię ''PRZEWODNIEJ PARTII''.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muzeum i galeria malarstwa na Zamku będą oblężone przez 3-5 latków. W latach ''susznych''ZSRR w ''Dietskich Sadikach'' zaczynano od mundurków pionierskich z czerwoną chustą dla 3-5 latków. U nas będą uczyć jak ma postępować ''obatel'' aby był ''susznym'' patriotą.I popieral suszną linię ''PRZEWODNIEJ PARTII''.
Weż LEMINGU skończ z tymi twoimi mądrymi wywodami ,uczcie swoje pociechy donosić od kołyski to ci z III RP będą zadowoleni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie śmiałyście się do łez, gdy zmuszono nauczycieli przedszkoli z dnia na dzień do nauczania języka nowożytnego. Na POdstawie tego zapisu w ub roku tysiące nauczycieli w POlsce straciło pracę!! Mimo tego, że w podstawie programowej POstanowiono przygotowywać do języka nowożytnego-dyrektorzy bezprawnie bezPOdstawnie wymagają certfikatów tak wysokich, jakich nawet nie wydaje uczelnia wyższa PO ukończeniu magisterskich studiów. W ten sPOsób rozwinięto prywatny biznes- nauczanie języka w przedszkolu!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodam, że takie uprawnienia z certyfikatami wymaganymi TYLKO dla nauczycieli przedszkoli kosztują 1500 zł/semestr plus dojazdy, noclegi i koszty utrzymania!!   Nawet ucząc języka w szkole POdstaw, gimnazjum lub szkole średniej TAKIE certyfikaty są niePOtrzebne, wystarczy tam ukończenie studiów wyższych filologicznych z uprawnieniami pedagogicznymi!!   Kto prowadzi te kursy? Można POszukać, nic trudnego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co w tym śmiesznego, że będą mieć rozbudzane zainteresowanie sztuką, one będą ją odbierać po swojemu,ale proces oswajania się zacznie.A szanownym paniom prowadzącym dziecko nie powinno być do śmiechu, że bezcenne dzieła sztuki poniewierają się gdzieś po strychach, bo w swoim czasie młody człowiek miał do czynienia tylko z ignorantami. Gwoli wyjaśnienia, w przedszkolu tez pracowałam, ale wtedy na dziewczynkę mówiło się przedszkolanka, a pani to była nauczycielka przedszkola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weż LEMINGU skończ z tymi twoimi mądrymi wywodami ,uczcie swoje pociechy donosić od kołyski to ci z III RP będą zadowoleni
Ty  to jesteś ale FLEMING trochę biały na CZERWONYCH nogach i z  CZERWONYM dziobem. Ile ci płacą za literkę?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...