Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spędził 1,5 roku w areszcie, chce milionów odszkodawania

Utworzony przez Lubelak1, 7 marca 2011 r. o 18:56 Powrót do artykułu
Życzę pani Beacie żeby trafiła do aresztu po czyimś bezpodstawnym oskarżeniu, wtedy będzie wypowiadać się w innym tonie.Wiem co to spreparowany wyrok ja na szczęście dostałem tylko zawiasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę pani Beacie żeby trafiła do aresztu po czyimś bezpodstawnym oskarżeniu, wtedy będzie wypowiadać się w innym tonie. Wiem co to spreparowany wyrok ja na szczęście dostałem tylko zawiasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://pl.20dollars2surf.com/?ref=264831
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prokuratura nigdy jeszcze do niczego się nie przyznała i się nie przyzna a przepraszam to oni takiego słowa nie znają. Jak bez dowodów mogli komendanta policji udupić to ze zwykłym człowiekiem mogą wszystko zrobić i nic nikomu za to się nie stanie. Życzę wytrwałości bo będzie b. ciężko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę sobie wyobrazić kilkaset dni życia w niepewności. Bo możesz dostać dożywotnie więzienie za nic! No z tym za nic to trochę przesada. Jakoś innych znajomych zamordowanego nie posadzili w areszcie. Jakoś większość ludzi nie zadawała się świadomie z mordercą kumpla. Sorry man, ale życie ma się jedno i trzeba mieć pewne zasady. Także co do doboru znajomych. Ta zbrodnia była zaplanowana, więc twój kolega Krzysztof P. wcale nie jest przypadkowym zbirem, który zabija w afekcie. Kumplowałeś się z mordercą, tego nie można przeoczyć. Niemniej jednak, współczuję życiowego doświadczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do odszkodowania to to oczywiscie nalezy sie tylko niech nie wypłaca go skarb państwa a osoby przez które tyle siedział niech w końcu urzednicy państwowi wezmą odpowiedzialność za swoje czyny!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bess napisał:
Proszę sobie wyobrazić kilkaset dni życia w niepewności. Bo możesz dostać dożywotnie więzienie za nic! No z tym za nic to trochę przesada. Jakoś innych znajomych zamordowanego nie posadzili w areszcie. Jakoś większość ludzi nie zadawała się świadomie z mordercą kumpla. Sorry man, ale życie ma się jedno i trzeba mieć pewne zasady. Także co do doboru znajomych. Ta zbrodnia była zaplanowana, więc twój kolega Krzysztof P. wcale nie jest przypadkowym zbirem, który zabija w afekcie. Kumplowałeś się z mordercą, tego nie można przeoczyć. Niemniej jednak, współczuję życiowego doświadczenia.
Puknij się w głowę BESS. Skąd miał wiedzieć, że facet planuje morderstwo. Czy jak jedziesz w autobusie ze złodziejem to też jesteś złodziejem, albo jak twój sąsiad maltretuje dzieci to ty też maltretujesz? Chyba, że wiesz a nic nie robuisz, aby pomóc. O to najbardziej cię podejrzewam. Trochę rozumu przyda się wszystkim, a tobie szczególnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam? Przecież na początku się przyznali i w wizji lokalnej pokazali jak ładowali do kufra, zakopywali. Potem za radą prawników zmądrzeli i szli w zaparte. Dwóch na jednego. Skutecznie. Teraz walka o odszkodowanie, które wezmą prawnicy a im zostawią ochłapy i dylematy sumienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech walczy!!!! , jestem z nim całym sercem i mam podobna sytuację, spędziłem w areszcie 9 miesięcy za damski ch***, bo ta zaje***a prokuratura ciągnęła "śledztwo" i im się nie spieszyło, a oskarżenia które na mnie ciążyły zostały wyssane z palca, czekam na uniewinnienie i już nie długo i będę również walczył o odszkodowanie !!! pier***ona prokuratura!!!, a żadne pieniądze nie oddadzą straconego zdrowia swojego i rodziny, zniszczonej kariery i życia. WALCZ z TYMI ku***MI !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...