Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sport na monetach - wystawa i konkurs NBP

Utworzony przez crx, 12 lutego 2010 r. o 13:04 Powrót do artykułu
Jak zwykle od 6-ciu minut wcześniej nie można się dodzwonić.Po co robić ściemę ,że to konkurs.I tak jest zawsze..........!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wystawie zabrakło medalu olimpijskiego Pana Władysława Żmudy. W Montrealu w 1976r zdobył srebrny medal z drużyną piłki nożnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barcelona 1992r srebrny medal zdobył inny Lublinianin tj. Arkadiusz Onyszko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnośnie medali olimpijskich prezentowanych na wystawie wyjaśniam, że prezentowane są medale olimpijskie sportowców obecnie zamieszkujących na Lubelszczyźnie. Zdobywców medali było więcej - chociażby Pan Lech Łasko - złoto w Montrealu (mieszka we Włoszech), Pan Arkadiusz Godel złoto we florecie w 1972 r. (mieszka w Warszawie). Informacje o wszystkich olimpijczykach związanych z Lubelszczyzną zawarte są w katalogu do wystawy, zapraszamy do Oddziału, katalogi są bezpłatne. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewa Waszkiewicz napisał:
Odnośnie medali olimpijskich prezentowanych na wystawie wyjaśniam, że prezentowane są medale olimpijskie sportowców obecnie zamieszkujących na Lubelszczyźnie. Zdobywców medali było więcej - chociażby Pan Lech Łasko - złoto w Montrealu (mieszka we Włoszech), Pan Arkadiusz Godel złoto we florecie w 1972 r. (mieszka w Warszawie). Informacje o wszystkich olimpijczykach związanych z Lubelszczyzną zawarte są w katalogu do wystawy, zapraszamy do Oddziału, katalogi są bezpłatne. Pozdrawiam
Nie jestem pewien, ale gdzieś czytałem, że Tomasz Wójtowicz też mieszka obecnie poza naszym województwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie jestem pewien, ale gdzieś czytałem, że Tomasz Wójtowicz też mieszka obecnie poza naszym województwem.
Mylisz się kolego, "złoty" Tomek jest prawie lubelakiem. mieszka pod Świdnikiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...