Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stan przedzawałowy szpitali (wideo)

Utworzony przez NIEPO, 29 grudnia 2007 r. o 13:35 Powrót do artykułu
co na to cudotwórcy z PO, POmozcie tak trąbiliscie na PIS ! do roboty !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOGĘ TYLKO PIELĘGNIARKI Z LUBLINA POCIESZYĆ ŻE NIE TYLKO ICH OLANO BO W TAKIM RADZYNIU PODLASKIM PAN DYREKTOR HANKIEWICZ TEŻ OLAŁ JAK TYLKO MÓGŁ LEKARZOM DAŁ PODWYŻKI A PIELEGNIARKOM CHCIAŁ DAĆ PARE GROSZY NA OTARĆIE ŁEZ I TO OBOK POBORÓW.BRAWOOO PANIE HANKIWICZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nawet nie wyobraża sobie aby pielęgniarka, kierowca, maszynista pracował np 400 godzin miesięcznie.Inspekcja Pracy przynajmnirj teoretycznie kontroluje czas pracy. Tymczasem od lekarzy wymaga się aby pracowali nawet do 120 godzin tygodniowo na etacie i dyżurach. Przepis o 48 godzinach wprowadzono w trosce o bezpieczeństwo lekarzy i pacjentów.Znam przypadki kolegów lekarzy którzy nie opuszczali miejsca pracy przez 10 dni z powodu tzw braków kadrowych. To się naprawdę musi zmienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MARKUS-46 napisał:
MOGĘ TYLKO PIELĘGNIARKI Z LUBLINA POCIESZYĆ ŻE NIE TYLKO ICH OLANO BO W TAKIM RADZYNIU PODLASKIM PAN DYREKTOR HANKIEWICZ TEŻ OLAŁ JAK TYLKO MÓGŁ LEKARZOM DAŁ PODWYŻKI A PIELEGNIARKOM CHCIAŁ DAĆ PARE GROSZY NA OTARĆIE ŁEZ I TO OBOK POBORÓW.BRAWOOO PANIE HANKIWICZ.
lekarzom dał bo oni mają za mało pracują 3 godz w ciągu jednej a to dyżur w szpitalu a to w międzyczasie udział w firmie ubezpieczeniowej bądź innym zus czy krus a to prywatna wizyta pacjenta na odziale bądź w przychodni a to prywatne badanie na sprzęcie szpitalnym bądź w laboratorium a potem wizyta w prywatnym gabinecie tyle godzin w sumie pracy to i należy się sowita podwyżka a pielęgniarki nie mają tekiej siły przebicia no chociaż wczoraj vice minister Włodarczyk mówił że mogą zastępować lekarzy na dyżurach ale o kasie nic nie wspominał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja lubię bardzo Hankiewicza .To prawdziwy erudyta i człowiek renesansu uwikłany całkiem przypadkiem w ten cały bajzel ze szpitalem.Doktorom dał bo musiał .Kto tego nie rozumie ten kiep.Pozdrawiam Darka Hankiewicza .Jędrucha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Maria już dawno powinna leczyć się w Szwajcarii. Może by otrzeźwiała. Ja leczyłem się w Danii i wiem ,że w Polsce naprawdę interesują się pacjentem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...