Użytkownik
WEST DENT,Sikorskiego 1,Najlepszy stomatolog w Lublinie(i nie tylko)..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Polecam Gabinet stomatologiczny Katarzyny Gołkiewicz na ul. Wertera - profesjonalnie i szybko
0
Świetnie wyleczył mi zęby pan dr. Szalewski na Felinie polecam
0
ja zdecydowanie polecam full dent pani doktor wiak-sadło. jestem wierny od kilku lat.
0
gri napisał:
Polecam Gabinet stomatologiczny Katarzyny Gołkiewicz na ul. Wertera - profesjonalnie i szybko
Tylko nie Gołkiewicz Katarzyna! Ta "stomatolog" za kasę wypisuje odpowiednie kwity, które później wykorzystują przestępcy w sprawach sądowych!!! Radzę omijać tę Panią "doktor" szerokim łukiem.
0
Tylko nie Gołkiewicz Katarzyna! Ta "stomatolog" za kasę wypisuje odpowiednie kwity, które później wykorzystują przestępcy w sprawach sądowych!!! Radzę omijać tę Panią "doktor" szerokim łukiem.
0
Piotr Stachurski Ul.Zana
0
Sory nie zana tylko jana sawy 3
0
zobacz sobie tu: http://stomatolodzy.blogspot.com
0
Agnieszka Górska - Ladent -ul.Balladyny 23.Super podejście szczsególnie do dzieci - uratowała zęby mojej córce.tel 817435404
0
Feryt napisał:
ale moze zeby dobrze robi i to sie liczy.
0
Polecam niedługi artykuł, z którego dowiecie się jak dbać o zęby
0
Ja wypróbowałam wiele gabinetów dentystycznych jednak najbardziej przypadł mi do gustu TOP DENT, ostatnio właścicielka opisywała nawet swoją pracę z dziećmi na łamach jednego portalu dla kobiet :)  
0
Ajona jest ok, pomaga, to pasta bez fluoru, ale kluczowa w tym wszystkim systematyczność, dobre szczotkowanie, odpowiednia dieta - bez niej nie ma szans na uzyskanie zadowalającego efektu - podobnie to wyglądał w naszym przypadku. Zakładane cele zrealizowaliśmy.
0
Jeżeli szukacie dobrego dentysty na terenie Lublina, mogę polecić Aldent, oni przyjmuj na Willowej 1, na al. Kraśnickiej i Pana Balcera. Oferują kompleksowe usługi począwszy od stomatologii zachowawczej, estetycznej, po protetykę i  implantologię.
0

Dodaj odpowiedź: