Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strajk Kobiet. Uczciły setną rocznicę uzyskania praw wyborczych przez Polki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 marca 2018 r. o 19:33 Powrót do artykułu
Ach, gdyby sufrażystki mogły zobaczyć co zrobiłyście ze szczytnych idei...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało który debil wie że Polska była jednym z pierwszych krajów które dały kobietom prawa wyborcze...taka np.Szwajcaria trochę zwlekała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaale tłum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem za tym żeby kobiety miała takie sama prawa jak ludzie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ramach równouprawnienia kobiety na traktory, do kopalni i do hut jak mawiał  Wladimir Władimirowicz feministki tego pragną więc do roboty a nie gęby łupić. A dla prawdziwych kobiet pełen szacun i dużo dobrego w życiu niewiast
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś zabrania kobietom ubiegania się o mandat posła, senatora czy prezydenta. Należy odnaleźć kilka tysięcy wyborców, nie jest ważne, czy jest to kobieta czy mężczyzna. Marzeniem feministek, szczególnie z Nowośmiesznej, jest parytet, nieprawdaż...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dziewczyny! Pokażcie małemu dyktatorkowi z Żoliborza, że nie pozwolicie odbierać sobie swoich praw. Oj boi się najbardziej kobiet. Nie odpuszczajcie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liczę, liczę i nijak nie mogę się doliczyć setki ludzi. A kobiet jest jeszcze mniej. I słusznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też jestem za równouprawnieniem. Powinno się ustalić parytety zatrudnienia. Największa dyskryminacja jest w szkolnictwie, samorządach i instytucjach kulturalnych. Ile to kobiet straciłoby cieple posadki. Popijając poranną kawkę w pracy, łatwo jest zazdrościć pensji górnika. A najbardziej to kobiet boją się lemingi. Co widać po Petru i jego ześwirowanej gromadki ;).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie jest prokurator? Czy nie powinien się przyjrzeć jak to niunie wykorzystują dziecko do polityki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacunek dla tych Kobiet! Nie boją się upominać o swoje prawa. Tak trzymać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę pedalskie uśmiechy pseudofacetów z Partii (kopulujących) Razem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Szacunek dla tych Kobiet! Nie boją się upominać o swoje prawa. Tak trzymać !
 BRAWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henryka zdurniała bo dawno chłopa nie miała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę, że trole moskiewskie wypełzły. olać ich. brawo kobiety, prawdziwi faceci są za wami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ta "niegrzeczna dziewczynka" to hit,panie Nieśpiałowski to zdjęcie bardziej wartościowe jak kobieta na traktorze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Wy! Precz z kaczorkiem dyktatorkiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla tych Pań. Wielkie brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla tych Pań za pomysł związany z nazwą jednej z ulic! Brawo dla fajnych, PRAWDZIWYCH facetów, wspierających nas, kobiety, w zmaganiach ze społeczną niesprawiedliwością. Pozdrawiam wszystkich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do xii wieku polscy chłopi zakładali babom chomonto i orali nimi pole, teraz baby mają za dużo swobody i organizują takie denne akcje jak ta albo marsz szmat, jeszcze jedno dajcie spokój dzieciom a nie używacie ich do polityki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...