Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No nie wierzę. Do tej pory nie ma jeszcze żadnego komentarza oczerniającego SM?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego, że złapią. Mam w pobliżu domu skup złomu, w którym "palą kable" - śmierdzi okropnie. Informowałam Straż Miejską. Nic to nie dało. Palą tak już drugi rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to nie SM jest winna, że tzw. demokratyczne prawo pozwala na kontrolę obywatela, jakiej w totalitaryzmach nawet sobie nie wyobrażano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Czytelnicy   Czy zakup "samochodu do ukrytej obserwacji" przez Straż Miejską - to nie jest przekroczenie kompetencji ? Coś mi się wydaje, że niektórzy "Działacze" pomylili zakresy działań i kompetencje organów . Chceiliby kierować "służbami specjalnymi" - realizując prywanne zadania i cele.  Kto będzie ponosił odpowiedzialność za takie działania z naruszeniem prawa ? Zastanówcie się najpierw co robicie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może Straż Miejska a także prezydent i Rada miasta odpowie jak to się ma do uchwały nr 657/XXVI/ 2012 wg której nie ma obowiązku utrzymywania porządku przez właścicieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straż miejska jak nie daje rady to należy rozwiązać a komendanta wypie rdolić i żeby nigdy i nigdzie nie znalazł już pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straz miejska powinna   kontrolowac  miejsca  parkowania dla niepelnosprawnych,  czesto zdarza sie , ze bez uprawnien kierowcy tam parkuja,  a na  ul. Gorskiej przy sklepie  Biedronka parking  dla inwalidy  zawsze jest zastawiany przez klientow  bez uprawnieN, prosze zeby straz miejska to sprawdzala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...