Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
do podstawowki nieuku zapierdzielaj a nie w gazecie piszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ci panowie powinni dostać łopaty w łapy ioczyszczać chodniki w mieście do innej pracy się nie nadają darmozjady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straż miejska = największe głąby na świecie. Palenie na przystanku - szkodliwość dla otoczenia niewątpliwa - 3 mandaty po 50zł. Picie piwka na ławce przy drodze rowerowej w marcu (pełna kultura i spokój, zero pieszych i rowerzystów) nieroby potrafią się przypałętać i 100zł na głowę. Oni w czasie interwencji nawet nie ukrywają, że nie znają innych wykroczeń niż nieprawidłowe parkowanie i picie piwa w parku. Głąby i zero szacunku dla nich! Banda nieuków i darmozjadów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POPIERAM X 10 .Strażnicy do odśnieżania, bo to zima,sniegu w bród! -a nie za mandaty!ALE TAK WYGODNIEJ NO NIe?? NO i brawa dla nowych władz miasta !! za "priorytet działania straży miejskiej" A ŚNIEGIEM NIECH MARTWIĄ SIĘ MIESZKAŃCY PIESI I KIEROWCY - NIEDAWNI WYBORCY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze - ten przepis w lublelskich pubach to jakaś fikcja - na starówce po 22giej wszyscy palą i każdy ma to w d.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy zabronią puszczać bąki w miejscach publicznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA DEPTAKU W KNAJPCE GDZIE MOŻNA PALIĆ NIEMA MIEJSC A DLA NIEPALĄCYCH PUCHY:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie przeszkadza palenie. Mandaty są za niskie. Jakby taki znajduch jeden z drugim dostał 500 zł mandatu to by troche pomyślał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na targowej w barze koło sklepu z komputerami zrobili miejsce dla palących przy barze, a dla niepalących koło kibla , w miejscu nie ogrzewanym.... aby dojść do tego pomieszczenia trzeba przejść przez pomieszczenie dla palących , żeby coś zamówić również trzeba bym w tym pomieszczeniu...., kierownik napewno łamie przepisy więc sprawdźcie to....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomas napisał:
i bardzo dobrze - ten przepis w lublelskich pubach to jakaś fikcja - na starówce po 22giej wszyscy palą i każdy ma to w d.......
Bo po to są puby - głąbie! Dla prawdziwych mężczyzn, którzy i piwko i dymka zrobią - a nie dla mięczaków i niedorobionych ciot!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pall Mall napisał:
Bo po to są puby - głąbie! Dla prawdziwych mężczyzn, którzy i piwko i dymka zrobią - a nie dla mięczaków i niedorobionych ciot!
za takie słowa to możesz być pociągnięty do odpowiedzialności karnej... a prawdziwy mężczyzna to na pewno nie ten co pali papierosy i nie możne wyjść z nałogu.... właśnie ty jesteś tą osobą co zawarłeś w 2 ostatnich słowach karać palaczy !!!! do palarni z nimi !!! i od 1 stycznia sam będę dzwonił po straż miejska jak mi jakiś będzie specjalnie dmuchał tym śmierdzącym dymem na przystanku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gościu napisał:
za takie słowa to możesz być pociągnięty do odpowiedzialności karnej... a prawdziwy mężczyzna to na pewno nie ten co pali papierosy i nie możne wyjść z nałogu.... właśnie ty jesteś tą osobą co zawarłeś w 2 ostatnich słowach karać palaczy !!!! do palarni z nimi !!! i od 1 stycznia sam będę dzwonił po straż miejska jak mi jakiś będzie specjalnie dmuchał tym śmierdzącym dymem na przystanku...
To się zastanów sam co tym wskórasz. Zadzwonisz na policję, ok - MOŻE się pofatygują (choć sami jarają w radiowozach a to przecież samochód służbowy). Wystawią gościowi palącemu na przystanku mandat - ten go nie przyjmie. Skierują sprawę do sądu karnego o wykroczenie. Koleś pójdzie do sądu i z palcem w du*** wygra. Czemu bo nie ma definicji przystanku więc zarówno Ty, jak i policja możecie mu "nadmuchać". A jak trafisz na nerwowego, to po odejściu policji (bo nie zatrzymają go za palenie na przystanku przecież) to jeszcze Ci drogi Gościu koleś przypier***i parę razy tak, że nie zadzwonisz już z braku sił na tą policję. Dla mnie ta ustawa to jakaś porażka panów (p)osłów. Na przystanku przy ulicy jest więcej syfu w powietrzu ze spalin niż z tego marnego papierosa. Restauracje - ok, to są miejsca gdzie się spożywa posiłki. Sam jestem palaczem ale nawet jeszcze przed ustawą nigdy nie paliłem tam, gdzie ludzie jedzą - rozumiem, może to przeszkadzać. Ale zakazywać w pubie papierosa przy piwku to jakaś żenada i absurd. Po to idę do pubu ze znajomymi, żeby się napić 2-3 piwka przy papierosie i pogadać a nie się kitrać jak jakiś gówniarz z papierosem. Pomyśl - ktoś komu zależało na produkcji tych wszystkich "szczelnych odgradzaczy" do barów niezłą kasę wyłożył aby mógł zarobić. I bach, w trosce o "nasze zdrowie" deb***na ustawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiej do q.. nędzy ustawy antynikotynowej ??? Jesli juz to antytytoniowej (co tez jest bzdurą bo posiadać tytoń można byle go nie palić tam gdzie zakazane) !!! Inhaluje nikotyne i co ? tez mandat dostane od baranów bo nie słyszeli o czymś takim jak e-papieros ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sd napisał:
Mnie przeszkadza palenie. Mandaty są za niskie. Jakby taki znajduch jeden z drugim dostał 500 zł mandatu to by troche pomyślał.
jak ci przeszkadza to zacznij nosic maske gazowowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gościu napisał:
za takie słowa to możesz być pociągnięty do odpowiedzialności karnej... a prawdziwy mężczyzna to na pewno nie ten co pali papierosy i nie możne wyjść z nałogu.... właśnie ty jesteś tą osobą co zawarłeś w 2 ostatnich słowach karać palaczy !!!! do palarni z nimi !!! i od 1 stycznia sam będę dzwonił po straż miejska jak mi jakiś będzie specjalnie dmuchał tym śmierdzącym dymem na przystanku...
pociagnac to gosciu wiesz co mozesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...