Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie wiem ,co z kulturą europejską mają wspólnego gacie i staniki na plLitewskim.Wielka mi instalacja...Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci "artyści" chyba mają nierówno pod sufitem, kiedy swoje majtochy wieszają w miejscu publicznym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko rozpaczliwe wołanie, że na architekturze krajobrazu król jest nagi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepsza wizytówka wielkomiejskiego lublina jako 'stolicy takiej czy innej .... ' to sceneria godna Wall Street w okolic bazaru na ulicy Ruskiej. Pozdrowienia dla partyjnych i bezpartyjnych włodarzy lublina!!! - miernoty mają się dobrze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to bardzo dobrze,że zabrali im prawo nadawania magistra.Taka architektura.Najlepsza jest ta para molestująca się na ławce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie są habity i barchany sióstr z poczekajki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Bronowicach między blokami niedawno widziałam taką "sztukę". Piernaty powywieszane na osiedlu na sznurkach...Coś okropnego, wyglądalo to fatalnie, czułam się jak w slamsach.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało wyszukana ta "sztuka" i jakoś pomyślunku u studencików malutko!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mogli by kopulować jeszcze na widoku. taka "sztuka" a'la nieznalska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Europejska stolica kultury za łachy na sznurkach wywieszona na placu Litewskim w Lublinie? Pogięło już studentów do reszty... wolę kulturę w głowie a nie na sznurkach....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja taką instalację to robię średnio 3x w tygodniu na balkonie - wynika z tego, że też jestem architektem krajobrazu. Lublin stolicą kultury, hahahaha, chyba chałtury...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...