Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jaki to wynalazek. Projektów tego typu jest setki w internecie. Można kupić nawet gotowe na zamówienie i wpiąć w światową sieć..... Nie wiem skąd ta fascynacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz tylko czekać, jak studenci Politechniki skonstruują telegraf bez drutu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sobie Łukasz kup i sobie trzymaj. I nie komentuj bez sensu.   Najlepiej jakby Ci studenci zabłysnęli tym, że leżeli pod swoim wydziałem pijani i bez gaci, co? Klasyczny przykład "polactwa" A Ty sam drogi Łukaszu co w życiu zrobiłeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
394 Lublin   Poland Running 2014-05-30 08:29     Wynalazcy dołączyli do projektu  oh oh 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta strona działa od na prawdę długiego czasu (wiem bo przy okazji burz na nią czasem zaglądam) więc trochę mnie to śmieszy że nagle "dziennik" się tym zainteresował. To fajnie, że studenci z lubelskich uczelni coś robią, ale odgrzebywanie starych rzeczy zamiast starać się być na bierząco z tym co się na uczelniach dzieje to trochę żenada w wykonaniu dziennikarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni nic nie skonstruowali tylko złożyli gotowy niemiecki KIT (zestaw do montażu). Zrobili co najwyżej anteny, ale na pewno nie skonstruowali!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sobie Łukasz kup i sobie trzymaj. I nie komentuj bez sensu.   Najlepiej jakby Ci studenci zabłysnęli tym, że leżeli pod swoim wydziałem pijani i bez gaci, co? Klasyczny przykład "polactwa" A Ty sam drogi Łukaszu co w życiu zrobiłeś?
  Polactwem jest przypisywanie sobie nieswoich zasług np. stworzenia czegoś czy skonstruowania...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...