Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Studniówka Państwowych Szkół Budownictwa i Geodezji (zdjęcia)

Utworzony przez oglądacz, 20 stycznia 2013 r. o 21:17 Powrót do artykułu
Patrząc na zdjęcia mam wrażenie ,że to jakieś weselisko było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ogóle te studniówki nie mają takiego uroku jak pare(naście) lat temu, teraz jest parcie na "wypasione" lokale za kosmiczną cene, kiedyś studniówka była osiągalna dla każdego ucznia, dzisiaj za taką cene nie każdego rodzica zapewne stać aby wyprawić swoje dziecko na taki bal. Dla mnie miało swój urok ubieranie sali kilka dni przed studniówką, organizowanie wszystkiego, były długie suknie balowe i ogromne stoły aby cała klasa siedziała razem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co się porobiło z dawną budowlanką??? teraz same dzieci, a studniówka wygląda jak bal gimnazjalny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nostalgia napisał:
W ogóle te studniówki nie mają takiego uroku jak pare(naście) lat temu, teraz jest parcie na "wypasione" lokale za kosmiczną cene, kiedyś studniówka była osiągalna dla każdego ucznia, dzisiaj za taką cene nie każdego rodzica zapewne stać aby wyprawić swoje dziecko na taki bal. Dla mnie miało swój urok ubieranie sali kilka dni przed studniówką, organizowanie wszystkiego, były długie suknie balowe i ogromne stoły aby cała klasa siedziała razem.
Ponoć to Sanepid wymusza organizowanie przyjęć w lokalach. Że w szkołach nie ma warunków do przygotowywania posiłków. Ale całe pokolenia bawiły sie w salach gimnastycznych i wszyscy to dobrze wspominają. Ciekawe czy obecna młodzież za kilkadziesiat lat będzie wspominac, z takim sentymentem, te swoje studniówki w Europach itd.
Ostatnio edytowany 21 stycznia 2013 r. o 22:17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...