Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Słuchajcie, jak się spodziewacie? Ile wyniesie bezrobocie na koniec 2013 roku? Ja stawiam, że będzie 16%, kto da więcej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i proszę bardzo, przecież ci wojskowi, policjanci i inni musieli przymusowo iść, a tak się śmieli że za komuny chodziliśmy przymusowo na 1 maja, a teraz na 3 maja, ale jaja,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
futurysta napisał:
Słuchajcie, jak się spodziewacie? Ile wyniesie bezrobocie na koniec 2013 roku? Ja stawiam, że będzie 16%, kto da więcej?
dodaj jeszcze do tego co najmniej 10 % ukrytego bezrobocia to sa osoby niezarejestrowane, w biurze pracy chyba tych osób co nie biorą zasiłków to nawet nie liczą jako bezrobotni, oni są zarejestrowani tylko do ubezpieczenia, wiem, ze coś takiego podobnego było, ze nie licza wszystkich bezrobotnych, a ile osób jest niezarejestrowanych. Także bida w naszym kraju jak wuj, a ci co pracują to co najmniej 60 % jak nie więcej za praktycznie najniższa krajowa. Oto druga japonia w wydaniu pieprzonego solidarnościowca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
futurysta napisał:
Słuchajcie, jak się spodziewacie? Ile wyniesie bezrobocie na koniec 2013 roku? Ja stawiam, że będzie 16%, kto da więcej?
DODAJ ŚMIAŁO JESZCZE Z 5 %
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...