Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
właśnie nagrałem takie pirata na S12/S17 i przekazałem policji - zobaczymy co dalej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech podadzą ile strat przynoszą takie kombinacje i zabawy w ściganie kierowców!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez sensu! Czasem widzę piratów na drodze. Mam też możliwość ich nagrania -ale tego nie zrobię i nie przekażę Policji... Bo jeżeli później mam być "ciągany" po sądach (jako świadek, osoba nagrywająca) to zdarzenie, to kto mi zagwarantuje bezpieczeństwo jeśli by taki pirat drogowy później chciał zemścić na mnie??? Pomysł jest raczej poroniony. Czyż nie wystarczy samo przekazanie nagrania, bez konieczności podania danych osoby nagrywającej? Przecież nagranie to nagranie! - i po co "gdybać" kto je zrobił? Jest dowód przestępstwa -i to powinno wystarczyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To normalnie kompromitacja państwa. Łamiący prawo musi być uprzejmie poinformowany że będzie kontrolowany... A jak wcześniej kogo zabije...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie nagrałem takie pirata na S12/S17 i przekazałem policji - zobaczymy co dalej?
Brawo dla Ciebie sprzedawczyku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie nagrałem takie pirata na S12/S17 i przekazałem policji - zobaczymy co dalej?
KAPUSTA ???  ojciec też konfident ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAPUSTA ???  ojciec też konfident ??
   
Brawo dla Ciebie sprzedawczyku
Wy tak na poważnie? Lepiej żeby pirat kogoś zabił? Jest wariatem niech płaci  - jego problem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy szara skrzynka obok zamku co robi foto za przejazd na czerwonym swietle działa???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech zrobią jeszcze porządek z smietnikami, tak żeby były widoczne, tylko dzięki yanosikowi wiem, że jakies ustrojstwo gdzieś się kryje 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy tak na poważnie? Lepiej żeby pirat kogoś zabił? Jest wariatem niech płaci  - jego problem...
A jak jest policjantem,sędzią,prokuratorem,posłem czy senatorem ?  to chój mu zrobisz !! i po co to gdakanie !!  kijem Wisły nie nawrócisz,tylko się szmacisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...