Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szef firmy Contbus złamał prawo zbierając dane klientów

Utworzony przez mosquito, 19 maja 2011 r. o 13:35 Powrót do artykułu
Jakakolwiek firma telekomunikacyjna przy zawieraniu umowy zbiera więcej danych niż Contbus. Wygląda to na nękanie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie musowo rezerwować miejsca w Contbusie, są też inne firmy przewozowe, gdzie rezerwacji można dokonać telefonicznie albo pojechać "z marszu". Bez łaski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko firma tele. jest zgłoszona do GIODO. Conttbus złamał prawo i powinni zamknąć firmę. Prawo jest za słabe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Żeby zamówić miejsce na dany kurs trzeba było wpisać swój numer PESEL" Zamówiłem kiedyś (dostawa kurierem do domu) telefon na kartę w ORANGE (najtańszy model za 99 PLN). Przy odbiorze przesyłki kurier chciał spisać mój numer PESEL i numer dowodu osobistego. Zadzwoniłem do ORANGE na infolinię. Potwierdzili, że to konieczna ich procedura. Wykopałem kuriera za drzwi, a telefon kupiłem po kilku dniach w normalnym sklepie. Wyłudzanie danych osobowych przy transakcji kupna - sprzedaży jest zabronione przez prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale sie czepili tego Contbusa. Wszyscy proboja ich zniszczyc, za malo lapowek daja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni dziennikarze z Lublina nie mając "gorąccych" tematów prowokują sami, tylko zamiast odkryć jakąś naprawdę istotną aferę dokuczają Bogu ducha winnym ludziom. Czy on komuś krzywdę zrobił tym że zbierał dane? Desperaci w redakcjach zarabiają po 1000zł miesięcznie szukają komu dokopać żeby poczuł namiastkę biedy takiej jak oni doświadczają. Na prawdę irytujący musi to być zawód pseudodziennikarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...