Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Polecam wszystkim RODMOS! Świetni instruktorzy, miła atmosfera, pełny profesjonalizm. Zdałam za pierwszym razem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja odradzam wam RALLY a zwłaszcza w ŚwDNIKU bo tam robiłem..jeżdzisz 2 godziny niby a realne 1,5 h..zanim łaskawie zejdą na dół zapalą jeszcze fajke,każdy mówi co innego każdy wie lepiej myśli i ocb tu? WSTYD NIE POLECAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy jest KURSOR . Bardzo szybki kurs teoretyczny, fachowa kadra instruktorów, jazdy ustalane indywidualnie pod kursanta, a co najważniejsze bardzo, ale to bardzo miła atmosfera. Dogodnością są wpłaty, które można rozłożyć na korzystne raty, a cena jest również konkurencyjna. Moim zdaniem cena nie zawsze przekłada się na efekt końcowy. JA RÓWNIEŻ ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Rodmos pełen profesjonalizm , swietne przygotowania , instruktorzy pierwsza klasa. Zdałem za pierwszym razem , jezeli ktos ma ochote robic u nich polecam wybrac Toyote nr 9 ;] pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w lublinie kilkaset szkół-w przynajmniej w jednym jesteśmy najlepsi,szkoda,że to jest niemożliwe i nieprawdziwe. Drugie to sądząc po komentarzach to 100 % zdawalności za pierwszym razem,rzeczywistość jest mniej różowa. Trzecia to też polecę szkołę na 1 maja przy zespole szkół katolickich.Zdałem za 3 razem i jestem zadowolony.żadnej fuszery,wszystko co do godziny,badania i materiały gratis i taniej trudno znaleźć w Lublinie.Trzeci raz no cóż ,zdarzyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
także polecam RODMOS. zdalam za pierwszym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zdałem zanim jeszcze poszedłem na pierwszy na egzamin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko ranking szkół jazdy ... ja proponowałbym np. ranking szkół języków obcych bardzo byłbym zainteresowany jego wynikami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoła nauki jazdy Mistrz Kierownicy raczej średnia. Zeby dodzwonić się do szkoły trzeba wykazać sie dyspozycyjnością i cierpliwością ( tylko 2 godzin w ciągu dnia mozna). A w czasie jazdy słyszy się tylko o tym ze się nie zda! Pewnie skrywanym i nie spełnionym marzeniem Panów Instruktorow jest by się stać Panem Egzaminatorem (czego ani Panom ani tym bardziej kursantom raczej nie zycze!). Polecam RODMOS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko OSK Driver!!) polecam gorąco. Super szkoła tanio sollidnie,świetni ludzie;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Jeżeli na Ponikwodzie wasze eLki, będa tamowały rych w strone cmentarza, a dokładnie skrzyżowanie z Walecznych, orach parkowały NOTORYCZNIE!! miedzy prywatnymi samochodami, nagłośnie sprawę inaczej! Narobie wam smrodu w tych szkołach nauki jazdy, poniewaz prywatne auto na ulicy przed domem, to NIE SŁUPEK NA PLACU! Uczcie sie kierowcy, ale nie tylko na jednej ulicy!! Notorycznie stoi kilka elek w ciagu. Ostatnio stało 7 ! słownie SIEDEM elek, do skrzyzowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Polecam OSK RIMIN, jest to jedno osobowa szkoła osobowa sam własćielil prowadzi teorię jak i praktykę ale za to Pan Tomek jest sumieny, cierpliwy i ma podejscie do kurstanów. Wiadomo, źe tak jak nauczy - korsuntant wyraża o nim opnie, a wiec skoro jeździ sam i sma to firmę prowadzi zależy mu na na jak nalpeszej:) wiadomo nie od dzis że najlepszą reklamą jest "poczta pantoflowa". Kurs w OSKRIMINI jest tani badania i przybowy gratis, małe grupy na wykładach teoretycznych 3-4 osby i co najważniejsze indywidualne podejscie do każdego kuranta POLECAM Zdałam za II razem, ale za pierwszym oblałam ze własnej głupoty samochód mi zgasł dwa razy na placu..., POzdarwiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE POLECAM "KULKI" ZE WZGLĘDU NA CHAMSTWO I CWANIACTWO MŁODSZEGO KULKI CZYLI MACIEJA. BRAK SZACUNKU DO LUDZI:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ciekawa Waszej opinii na temat KIWI. Kolega bardzo mi ja polecał, ale chciałabym zasięgnąć opinii także i z innego źródła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kończyłam w Randalu. Pan Andrzej jest niewiarygodny.Daje dużo wskazówek, cierpliwie tłumaczy.Nie bałam się egzaminu. Powiedział mi ,ze umiem i muszę zdac . No i zdałam za pierwszym razem, polecam....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kursor najlepszy!!! Polecam Kamila!!! Chłopak ma super podejście do kursantów. Przy okazji pozdrawiam Kamila
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ppp napisał:
Ja odradzam wam RALLY a zwłaszcza w ŚwDNIKU bo tam robiłem..jeżdzisz 2 godziny niby a realne 1,5 h..zanim łaskawie zejdą na dół zapalą jeszcze fajke,każdy mówi co innego każdy wie lepiej myśli i ocb tu? WSTYD NIE POLECAM
A ja zdalem za pierwszym i to co czytam u ciebie to jakies bzdury. Wstyd to tak kłamać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy autor artykulu wie ile to kilkaset? w lublinie jest 110 szkol a to raczej kilkaset nie jest. . .dobrze ze nie kupuje tej gazety . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja polecam OSK Amigo na Krakowskim Przedmieściu. Badania i materiały gratis, fajnie prowadzona teoria przez samego właściciela Amigo. Jazdy dopasowane do kursantów, brak jakichkolwiek problemów z ewentualnym przełożeniem ich. Z instruktorów polecam Roberta Cz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja polecam OSK WIKTOR w Łęcznej.Wiele się nauczyłam od świetnego instruktora którym jest Pan Wiktor i dzięki Niemu zdałam za pierwszym razem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...