Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a zaczynam listę w której popieram nfz. Rehabilitacja w tym szpitalu to parodia.Basen tylko dla tych,którzy umieją pływać.Popieram NFZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie umiesz pływać  to trzymaj się z dala od wody bo się jeszcze utopisz!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pacjenci szturmują inne zakłady rehabilitacyjne, stoją w kolejkach godzinami a NFZ ma dobre samopoczucie.Za to kontrakt dostała jednostka, która nie ma żadnego wyposażenia!!! Brawo!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a zaczynam listę w której popieram nfz. Rehabilitacja w tym szpitalu to parodia.Basen tylko dla tych,którzy umieją pływać.Popieram NFZ
co ty opwiadasz?! basen jest tam typowo rehabilitacyjny: mały i płytki i nie trzeba umieć pływać (korzystałam, a nie pływam)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ty opwiadasz?! basen jest tam typowo rehabilitacyjny: mały i płytki i nie trzeba umieć pływać (korzystałam, a nie pływam)
Dokładnie też tak uważam,jednak zapytaj .Moje dziecko,8 lat które nie umiało pływac nie mogło brac udziału.Twierdzili,że właśnie pływanie to forma rehabilitacji.Powiesili nawet kartkę,że przyjmowani są z umiejętnością pływania.Sprawa oparła się o NFZ i wojewódzkiego konsultanta do spraw rehabilitacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...