Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szukają chętnych na kino Kosmos. Budynek idzie pod młotek

Utworzony przez Abeus, 26 października 2010 r. o 11:08 Powrót do artykułu
Więcej INFO na: www.Rolnicy.NET
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś w Lublinie była taka piosenka o kinie Kosmos, zaczynała się od słów: "Gdy kino Kosmos neony swe zapala ....", Czy może ktoś zna cały tekst?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
kiedyś w Lublinie była taka piosenka o kinie Kosmos, zaczynała się od słów: "Gdy kino Kosmos neony swe zapala ....", Czy może ktoś zna cały tekst?
znam ale to nie kino kosmos tylko wolnosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xz napisał:
znam ale to nie kino kosmos tylko wolnosc
gdy kino wolnosc w nocy neon swoj zapala a na portierni spac sie kladzie nocny stroz pociagam w bramie lyk nie czeka na mnie nikt bo ja nikogo nie potrafie kochac juz 2x na pryczy siedze niby krol na imieninach i zamiast fajki slome z wyrka sobie cmie księżyca misa lsni swiat caly zwisa mi najgorsze to ze nie mam kogo bic2x dziwki po nogach calowaly mnie zmyslowo dentystka jedna rwala dla mnie zloty zab moj arogancki spiew pobudza w zylach krew dalej nie wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...