Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szukajwarchiwach.pl, czyli więcej historii w Internecie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 stycznia 2017 r. o 18:16 Powrót do artykułu
Ciekawie jest poznać imiona i nazwiska przodków z czasów np. napoleońskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachęcam wszystkich bardzo mocno do robienia swoich drzew geologicznych, zbierania starych zdjęć i dokumentów swoich przodków. Coś wspaniałego. Można o swojej rodzinie dowiedzieć się bardzo wiele szukając w archiwach. To coś niesamowitego jak jadę przez jakąś miejscowość, która do niedawna jeszcze dla mnie nic nie znaczyła a teraz wiem że w 18 czy 19 wieku urodził się i mieszkał mój praprapra przodek. Zupełnie inaczej patrzy się wtedy na miasto lub wieś. Jeszcze wspanialsza rzecz jest wtedy kiedy dowiadujemy się że w jakiejś miejscowości zmarł jakiś nasz praprzodek i znajduje się tam stary cmentarz. Wycieczka po takich cmentarzach i szukanie swoich prawdopodobnie leżących tam od setek lat dziadków to przeniesienie się w czasie. Cyfryzacja znacząco przyspieszyła i ułatwiła robienie drzewa. Większość danych mam teraz dostępne w internecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam za pomyłkę w moim poprzednim wpisie. Oczywiście DRZEW GENEALOGICZNYCH. T9 zawsze mądrzejszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...