Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tak powstaje IKEA w Lublinie. Pierwsze zakupy zrobimy tu jesienią (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 stycznia 2017 r. o 17:41 Powrót do artykułu
ja stawiam dom 3 lata i nie moge dokonczyc, a oni w niecaly rok tak wielki sklep..;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko ok, ale czemu ktos pozwolił na taki kolor elewacji.. to szpeci przeciez:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolor niebieski to standard w każdym mieście jeśli chodzi o sklepy IKEA. Logo natomiast mają żółte. Jeśli chodzi o to jak się to razem prezentuje, to szczerze mówiąc jest bardzo widoczne i rzucające się w oczy. Kolory te pasują do siebie i to bardzo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze: każdy sklep Ikea jest w takim kolorze. Po drugie: to nawiązanie do flagi Szwecji. W końcu Ikea to firma założona przez Szweda  Ingvara Kamprada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze, to powinni wybudować największą w Europie, dwa razy taką jak ta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko ze ikea to taka biedronka - większość ich mebli to tandeta a Polacy się podniecają jedyne warte uwagi to drobiazgi i klopsiki:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Wszystko ok, ale czemu ktos pozwolił na taki kolor elewacji.. to szpeci przeciez:(
Ale co ci szpeci? Hale na Elizówce, magazyny przy ul. Do Dysa, czy komisy na Sp. Pracy? Masz rację, wszystko to super architektura, tylko ta Ikeła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tą jakością mebli się nie zgodzę. Od ponad 8 lat mam w kuchni meble ze sklepu IKEA i jestem z nich zadowolona. Znajoma kupiła niecałe 5 lat temu w BRW i niestety wyglądają jakby miały duuużo więcej lat, jakość tych mebli jest gorsza, a kosztowały więcej niż moje. Kanapa w salonie jest rewelacyjna a łóżko w sypialni służy nam już ponad 10 lat. W pokoju córki są meble BESTA i również nie mam zastrzeżeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal !! jak długo jeszcze mam czekać ?? potłukły mi się chińskie talerze z ikeii a po dwa nie opłaca mi się jechać do warszawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...