Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Taka malutka pikieta (wideo)

Utworzony przez SZM, 14 marca 2008 r. o 18:48 Powrót do artykułu
Nie jest prawdą, że "Pikietujący stali spokojnie i nie wznosili żadnych okrzyków". Rozumiem, że autorka tekstu przyszła dopiero pod koniec pikiety, ale to co napisała to po prostu nieprawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie prawda, ciszej było pod koniec pikiety, jak w ruch poszły ulotki w środku marketu... Kierownictwo zachowało się bardzo OK. Szef placówki wyszedł przed market chwilkę porozmawiać z mediami. Związkowcy rozdawali ulotki pracownikom w środku bez problemu... Ochrona na zewnątrz przyjaźnie się przyglądała. Jakaś normalna kadra kierownicza w TESCO w Lublinie. Zawsze można mieć inne zdanie. -- http://www.pezetel.info - Niezależne Forum Pracownicze PZL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strajkują po to, aby kupujący mógł sie dowiedzieć o dany towar od pracownika stoiska, jak też znać cenę towaru, która często nie jest znana, albo różna od tej na półce ? Ja nie wiem o co strajkują, bo zazwyczaj od pracowników nie można się niczego dowiedzieć O zarobki nie pytałem, ale jak ktoś mnie pyta w wiadomych sprawach, dotyczących mojej pracy, to też o zarobki nie pyta, a ja nie mam możliwości strajkowania Zamknąć market i nie będzie problemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tesco wyróznia sie in plus pośród lubelskich hipermarketów... wiem co pisze bo byłem pracownikiem Tesco od jego otwarcia... hmm inicjatywy Sierpnia 80 równiez znam i popieram... trzeba walczyć o przestrzeganie prawa. Prawa pracy również... łamanie prawa pracy to również jest bandyctwo a czesto i bardzo dochodowy interes... hmm... o tym jak dochodowy zamierzam porozmawiać w ten poniedziałek z Red. Panasem... nie na przykładzie Tesco jednak lecz innej znanej w Polsce i Lublinie firmy... firmy Solid Security konkretnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do kupującago, zawsze możesz sobie sprawdzic cene na czytniku i powiem owszem kadra kierowników jest normalna, wymagaja od nas troche ale sa ogólnie spoko tak po za tym to gdyby nie pracownicy tesco , to by mnie juz tam dawno nie było, fajnie jest miec takich kolegów i koleżanki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...