Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tattoo Konwent. Do Lublina przyjedzie stu tatuatorów

Utworzony przez leon z, 23 stycznia 2015 r. o 18:04 Powrót do artykułu
to jest atrakcja dla ludów prymitywnych ,  marginesu oraz ludzi z odchyłkami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super..  w takim razie  wpadnij cos dla ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA POLECAM STUDIO TATUAZY MAD WOLF  ;FREZEGO; ON NIE CEREGIELI SIE I JEŻELI DELIKWENT WYTRZYMA TO WYKONUJE TATUAŻ SPRAWNIE W CIĄGU 2-3 GODZIN I NIE ROZKLADA NA KILKA KOLEJNYCH PLATNYCH SESJI.CZY WZÓR DUŻY CZY MALY TO ZROBI GO SZYBKO I DOKLADNIE A JEDYNIE KOLORY WBIJA PO CZĘŚCIOWYM ZAGOJENIU WZORU .NAPRAWDE POLECAM BO NIE MA W LUBLINIE TAKIEGO DOŚWIADCZONEGO TATUAŻYSTY Z Z OKOLO 40 LETNIĄ PRAKTYKĄ .MAD WOLF KOŚCIUSZKI 5...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej kupić bilety w przedsprzedaży i od razu na dwa dni, bo impreza szykuje się porządna, a tak wychodzi taniej - 25 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie atrakcje będą? słyszałam, że pokazy motocykli, jakieś tańce, koncerty też?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto zajrzeć na stronę wydarzenia, tam masz wszystkie informacje o koncertach, pokazach, wystawach. Ja czekam na pokaz podwieszania ciała, choć jest to trochę mrożące krew w żyłach, ale nie co dzień takie coś można zobaczyć. W ogóle świetna opcja na weekend:)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wezmę mamę, ona lubi takich "odmieńców", jak zobaczy tyle osób z tatuażami na raz i w ogóle te hardkorowe pokazy motocykli, koncerty heavy metalowe to oszaleje :P nie żartuję, oszczędzę jej tego, zostawię ją w domu, ale sama nie moge się doczekać :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już po, można było się zainspirować, wytatuowane modelki lepsze niż zwyczajne, powinny brać udział w sesjach we wszystkich markach, które są w Outlet Center :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny pomysł powinni od razu wcielić w życie i nie tylko modelki ale modeli teeż ;) Choć Anja Rubik mogłaby zostać, bardzo fajną kolekcje w Mohito stworzyła, a teraz jak wszystko jest w promo za pół ceny to można się obkupić, ewentualnie też mogłaby sobie zrobić tatuaż :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha ha fajnie by wyglądała z jakąś jaskółeczką :) ale mohito nie jest moim ulubionym sklepem, wole reserved 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
reserved w outlecie ma fajne promocje, teraz dają do każdego paragonu asek albo biżuterię za 5 zeta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...