Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Terminal lotniska Lublin został \"Ulubieńcem Polski”

Utworzony przez gosc, 19 listopada 2012 r. o 12:41 Powrót do artykułu
gorszego zdjęcia wstawić się nie dało? !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i super, gratulacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki konkurs takie zdjęcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za jakiś czas, po uruchomieniu, usłyszymy. że jest "pośmiewiskiem Polski" z uwagi na typowo lubelska organizację pracy. A tak na marginesie to ekscytowanie się wynikami jakiegoś głupawego konkursu świadczy o zakompleksieniu autora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz w ramach konkursu na najgorsze zdjęcie Terminala wkleili ta fotkę? Jako amator bym się pod tym nie podpisała, a chyba w DW nie pracują amatorzy, tylko zawowoffcy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okropne to zdjęcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie okropne załączone do tego artykułu. Ja bym się spaliła ze wstydu jakbym zrobiła takie zdjęcie. A ponadto czym tu się szczycić? Konkurs większego znaczenia i tak nie ma i nic nowego nie wniesie. Osobiście fajnie że jest lotnisko i sama będę z niego korzystać ale terminal mi się w tej postaci nie podoba. Ale o gustach się nie dyskutuje. Pierwsza wersja była lepsza ale cóż, jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjecie straszydlo. Tylko autorka tego czegoś wie o co jej chodziło, jedno jest pewne jej celem nie był budynek terminalu.Ja myślę że jej chodziło o ????Wiem ! Spodziewała się że nagle zacznie padać śnieg, albo deszcz ze śniegiem i ten facet z krzesłami się wywali, na pomoc skoczy kobieta przebrana za mikołaja z przypietymi anielskimi skrzydłami i ona wówczas naciśnie spust migawki.Taki miała plan i to jest jej plan.Co się czepiacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie, że zdobywamy nagrody i promuje się port lotniczy, grunt żeby tego nie zaprzepaścić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba wśród internautów a nie internatów ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...