Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
najlepiej zamknijcie dla ruchu całe miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wtf? A jak ze Szczerbowskiego w Ochotniczą skręci przegubowiec?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rower i resztę mam w ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiech na sali, mieszkam na Ochotniczej od urodzenia i jedyne co mogę powiedzieć w tym temacie, że ulica Szczerbowskiego nie nadaje się kompletnie do zamiany z Narutowicza ;) Współczuję wszystkim, którzy są zmuszeni do jazdy samochodem, bo ja akurat z racji tego, że mieszkam w centrum mogę sobie spacerować, ale przeprawa przez miasto - w szczególności, że zaczną się wtedy upały, a na UMCSIE sesja do 11 lipca, więc studenci nie znikną na pstryknięcie palców, będzie przypominała piekło. Gratuluję inteligencji ludziom, którzy układali plan przebudowy, naprawdę, trzeba się było mocno postarać, żeby tak to wyglądało ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ogólnie będzie masakra w tym rejonie. nie rozumiem po co remont narutowicza? no chyba że zrobią 6 pasów po 3 w każdą stronie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co dalej z wąskim gardłem pt. Nadbystrzycką do Zana? Kiedy ruszy jego przebudowa i poszerzenie do dwóch pasów w każdą stronę? To oczywista oczywistość ... czyli logiczne następstwo remontu Narutowicza od Głębokiej do Piłsudskiego! Jana Pawła II do Zana ma po dwa pasy w każdą stronę Narutowicza od głębokiej do Piłsudskiego też Co będzie dalej z tym przeklętym wąskim gardłem przy Politechnice? Niczym z Sowińskiego ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedną z opcji napewno było by przedłużenie Sowińskiego przy Orlenie z Głęboką do Ulicy Zana przy Pako :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Remontować trzeba ale dlaczego akurat wszystko na raz??? Narutowicza? Muzyczna? Sikorskiego? Kompozytorów? Planiści w Ratuszu mają kłopoty z myśleniem??? Zróbcie jeszcze tą jeb... kładkę nad Sowińskiego bo ta rzeka studentów blokuje całkowicie ruch na tej ulicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rower i resztę mam w ......
  A nie wystaje ci peda... ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PADAKA :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co dalej z wąskim gardłem pt. Nadbystrzycką do Zana? Kiedy ruszy jego przebudowa i poszerzenie do dwóch pasów w każdą stronę? To oczywista oczywistość ... czyli logiczne następstwo remontu Narutowicza od Głębokiej do Piłsudskiego! Jana Pawła II do Zana ma po dwa pasy w każdą stronę Narutowicza od głębokiej do Piłsudskiego też Co będzie dalej z tym przeklętym wąskim gardłem przy Politechnice? Niczym z Sowińskiego ...
A ty widziałeś ile tam jest miejsca przy samym skrzyżowaniu z Głęboką? Chcesz burzyć kamienice pod ulicę? Nadbystrzycka po otwarciu przedłużenia Głębokiej i mostu na Bystrzycy teoretycznie straci na obciążeniu, o ile kierowcy się szybko przyzwyczają do nowej trasy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy inwestor przewidział możliwość wyjazdu pojazdów ratowniczo-gaśniczych z jednostki przy Szczerbowskiego skoro ma być rozkopana Szczerbowskiego pomiędzy Ochotniczą a Strażacką. Coś mi się wydaje że będzie brak możliwości szybkiego i bezpiecznego wyjazdu dla jednostek PSP a za to grozi prokurator. Już widać że są problemy z wyjazdem przez wąską Strażacką. A te pojazdy PSP są długie-wysokie i bardzo ciężkie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest po prostu armagedon, w d....ie mają mieszkańców i ich codzienne funkcjonowanie. Za taką organizację prac Żuk powinien dać głowę. Ze strony DW zrobiłbym zestawienie pokazujące jakie firmy robią konkretne remonty. Bo może się okazać, że wykonawca będzie opędzał na raz dwie budowy tymi samymi zasobami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Remontować trzeba ale dlaczego akurat wszystko na raz??? Narutowicza? Muzyczna? Sikorskiego? Kompozytorów? Planiści w Ratuszu mają kłopoty z myśleniem??? Zróbcie jeszcze tą jeb... kładkę nad Sowińskiego bo ta rzeka studentów blokuje całkowicie ruch na tej ulicy
Kładka na Sowińskiego musi być zrobiona do końca roku, więc istnieje duże prawdopodobieństwo że Sowińskiego w czerwcu/lipcu/sierpniu też będzie zamknięte... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest po prostu armagedon, w d....ie mają mieszkańców i ich codzienne funkcjonowanie. Za taką organizację prac Żuk powinien dać głowę. Ze strony DW zrobiłbym zestawienie pokazujące jakie firmy robią konkretne remonty. Bo może się okazać, że wykonawca będzie opędzał na raz dwie budowy tymi samymi zasobami.
ku*** skandal bo robią naraz wiele inwestycji, pisie przywóć dobra zmianę w tym zapyziałem miescie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowcy sa jak zwykle przeciwko remontom i inwestycjom realizowanym przez prezydenta. To nie dziwi - cały czas głosują przeciwko mieszkańcom będąc na usługach warszawskiej polityki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowcy sa jak zwykle przeciwko remontom i inwestycjom realizowanym przez prezydenta. To nie dziwi - cały czas głosują przeciwko mieszkańcom będąc na usługach warszawskiej polityki!!!
  ale z ciebie pustak...przedluzenie deptaka, remont narutowicza, solidarosci i remonty na czechowie realizowane w tym samym czasie sparalizuja miasto a ty wyzywasz ludzi od pisowcow... przykre...czy ta choroba jest zarazliwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejne "inteligentne" usprawnienie - zrobienie z ulicy Rowerowej ślepej uliczki. Panowie urzędnicy - jeśli z wszystkich ulic w mieściie zrobicie ślepe to rozwiążecie problem z korkami a nawet ruchem drogowym w mieście!!! I od razu jaka poprawa bezpieczeńśtwa!!! I nie trzeba będzie takich remontów bo nie będzie co miało niszczyć nawierzchni... Boję się tylko czy rzeczywiście nie weźmiecie tego na poważnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, znajomi niedawno odwiedzili mnie i stwierdzili, że nie poznali Lublina.  Jeżeli chodzi o infrastrukturę, to jesteśmy w krajowej czołówce. Niedawno objechałem Austrię i Włochy.  Maja to co w Polsce, tyle że u nas wszystko jest nowsze, robione w nowszej technologii, przez co trwalsze.  Nie ma lipy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wolę się pomęczyć bo codziennie ta trasę pokonuję do pracy, ale żeby centrum miasta było wyremontowane i chodniki zrobione
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...