Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To już pewne. Będzie koncert Europe w Lublinie

Utworzony przez ble, 12 czerwca 2010 r. o 22:56 Powrót do artykułu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy pretekst jest dobry czyli jak urzędnicy beztrosko szastają naszymi pieniędzmi Kiedys wystawimy Wam za to wszystko rachunki, które spłacać będzoecoe przez następnych 10 pokoleń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PodatNIK napisał:
Każdy pretekst jest dobry czyli jak urzędnicy beztrosko szastają naszymi pieniędzmi Kiedys wystawimy Wam za to wszystko rachunki, które spłacać będzoecoe przez następnych 10 pokoleń.
Cos link urwalo wiec podaje w oryginale: ######biznes.onet.pl/wysokie-wydatki-urze...9,1,prasa-detal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######www.europetheband.com/tourdates.html 19 czerwca w wawie ... nie wiem czy tak bedzie na co patrzeć i w czym wyjątkowy sie lublin robi :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale żal. zespół jednego przeboju na którego występ nikt nie zwróci uwagi PROWINCJA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bedzie jak znalazl dla zwalnianych z WSK pracownikow Najlepsze jest to, ze zelazna argumentacja jest sfinansowanie imprezy w 85% przez UE - zapomnieli tylko dodac, ze do 97% wroci do niej spowrotem;) Gdyby na ten przyklad koncertowac mial Jak Pietrzak czy tez Przemyslaw Gintrowski czyli bardowie tamtych czasow to wiekszosc pieniedzy zostalaby tu w kraju. My wiemy, ze wysluchanie przez urzednikow ktorejkolwiek z patriotycznych piesni Pietrzaka lub Gintrowskiego byloby dla niech gorsze od trzesienia ziemi ale na milosc boska czyje jest to swieto? Hymm, zadalem sobie sam fantastyczne pytanie;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A znając pomysłowość lubelskich urzędników, to koncert odbędzie się na placu po Farze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak samo zapewne, jak sobotni koncert Perfectu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Finałowe odliczanie" - niezła propozycja tłumaczenia, ja bym optował jednak za: "Finalne Odliczanie Czasu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie podoba mi się ten pomysł z zagraniczną gwiazdą, prawda jest taka że ten koncert nic nie wniesie oprócz gigantycznych wydatków, ale o to p. Grabczuk już się nie martwi, w końcu szans na ponowne marszałkowanie już nie ma. pozostaje mu tylko wystawić sobie laurkę w postaci koncertu bo z niczego innego zapamiętany nie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
prawda jest taka że ten koncert nic nie wniesie oprócz gigantycznych wydatków
Bez przesady. O tej kapeli nikt nie słyszał od 20 lat. Byli popularni w latach 1986 - 1989 i tyle. W roku 2003 się reaktywowali żeby zarobić na emeryturę; jeżdżą i żebrzą, żeby ktokolwiek chciał płacić za ich wycie do Księżyca. Koszt sprowadzenia ich do wsi Lublin na pewno nie byłby większy niż koncert naszych "wizytówek", czyli "Bajmu" czy "Budki Suflera". A Unia Europejska finansuje setki idiotyzmów nikomu niepotrzebnych, więc niech też sfinansuje przyjazd tej "Europy" do Lublina. Przynajmniej Stachu i Wiechu ze Starówki oraz Krycha z Lubartowskiej pogibają się na koncercie przepłukując gardło bełtem za 3,99 PLN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że Ty o niej nie słyszałeś, to akurat żadna strata. Twoja ignorancja muzyczna i pisanie płycizny pod publiczkę mija się z celem, bo po reaktywacji ten zespół jest obecnie jednym z bardziej szanowanych przedstawicieli zagranicznego hard-rocka, a ich nowy album lśni złotem w niejednym kraju. Żebrać nie muszą - grają wielkie, BILETOWANE koncerty na całym świecie. Nie ośmieszaj się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wydaje mi sie żeby to goście z Europe pchali się do Lublina, tylko ich zaproszono, a oni chętnie zagrają w Polsce, bo wiedzą że mają tu fanów. Wkurza mnie tekst o jeżdżeniu i żebraniu, ale uświadamia mi to tylko, że Autor tych słów nie wie co pisze. W dzisiejszych czasach łatwo dowiedzieć się jak aktualne zajęcia zespołu wyglądają, trzeba tylko chcieć poszukać, a zapewniam że warto. Jeżeli macie pretensje o ten koncert to zwróćcie je w stronę autorów tego pomysłu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...po koncercie Europe odjedzie-a stare problemy w Lublinie nadal zostaną zostaną(dziurawe drogi,brud i wiele innych zaniedbań...). ...jak to powiadały stare babki:"Pić,pier*olić,nie żałować-bida musi pofolgować!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak g'woli jasności:nie jestem przeciwnikiem koncertów-jednak(myśląc konstruktywnie) Lublina nie stać na takie mega-wydatki i mega-gwiazdy podczas gdy naprawdę wiele jeszcze jest do zrobienia i do nadrobienia w tym mieście... Nie wiem jak będzie w Lublinie z tematem komarów-ale np.w Rzeszowie szykują się do odkomarzania miasta,w Lublinie jak na razie chyba się o tym nie mówi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak byś bambosz czytał ze zrozumieniem to byś wyczytał że 85% kosztów pokryje UE więc nie mów o jakichś mega wydatkach;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek851 napisał:
jak byś bambosz czytał ze zrozumieniem to byś wyczytał że 85% kosztów pokryje UE więc nie mów o jakichś mega wydatkach;)
A Ty jakbyś czytał ze zrozumieniem,to byś wyczytał,że nawet te 15% to też sporo kasy jak na Lublin...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniala wiadomosc.Europe w Lublinie.Rewelacyjny zespół.Ich piosenki są niezapomniane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fan napisał:
Wspaniala wiadomosc.Europe w Lublinie.Rewelacyjny zespół.Ich piosenki są niezapomniane.
Mam 35 lat - zespół był b. popularny w czasach mojej młodości i cieszę się że został zaproszony do Lublina. Mojemu pokoleniu też się coś należy bo co tu ukrywać... większość imprez w naszym mieście przeznaczona jest dla małolatów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po sobotnim kocercie w warszawie decyduje ze NA 100PRO JADĘ, zakochałam się w nich !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...