Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Toyotą staranowała barierkę przy ul. Głębokiej w Lublinie

Utworzony przez jegomoscicki, 24 kwietnia 2010 r. o 21:04 Powrót do artykułu
Wniosek kobiety nie umilą jeździć, jedna wbija się w Kurowie , prosto w busa, druga skręca z impetem w barierki przy głębokiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miała albo słabego pilota albo niedokładny opis trasy... skręt w lewo był 100m dalej ...zdrowia życze, najważniejsze że nic się nie stało, blache można wyklepać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóź, tak to bywa z GPSami .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ściemniajcie że nigdy w nic twardego nie wjechaliście, mnie się zdarzyło raz może dwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Malowała się czy zmieniała majtki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałem w prywatnym 26 i wszystko widziałem policjanci pomagali tej Pani... powiem jedno... lepiej z mądrym piechotą niż z idiotą Toyotą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic sie nie stało. Małe draśnieecie autka. Artkuł to szukanie sensacji gdzie jej nie ma. Dzisiaj pierdnłąem - napiszcie o tym artykułm jak nie macie co tam pisac. Moge wysłac zdjęcioe komórka. To krest włąściwy język we włąsciwym miejscu. Każdy może straić panowanioe nad pojazdem, ale po co o od razy pisac o tym artykuł, który odbiega od od rzeczywisctiości, NIe było zadnego pasazera!1 Mała kolizja i tyle. Pisac o tym artrykuły opatrzone zdjęciami?? żenada. KOmentatorzy nie znają rezcywistości. Znam kierowce - od 10 lat nie miał 1 małą kolizje, żadnych mandatów. Ale jest to osoba bardzo ucziwa, a więc duzo pracująca. Lenie siedza przed komputerami i pisza głupawe wypowiedzi. !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A za naprawę barierek kto zapłaci? Rozumiem że kierowca był ubezpieczony i OC pokryje szkody. Mam tylko nadzieję iż nie nastąpi to to kasy miejskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...