Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A z innych miejsc w Lublinie nie będzie widać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedzcie mi - co w tym jest takiego fascynującego? Owszem, rozumiem, że planeta ta rzadko (patrząc na długość ludzkiego życia) znajduje się w linii - obserwator-tarcza słońca, ale co tak was jara? No owszem, przejdzie przez tarczę słońca, a super dokładne przyrządy zanotują przyciemnienie jego blasku, ale co z tego? Przeleci, odleci - i nic to do nauki, ani odkryć naukowych nie wniesie, poza podnietą oglądających.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedzcie mi - co w tym jest takiego fascynującego? Owszem, rozumiem, że planeta ta rzadko (patrząc na długość ludzkiego życia) znajduje się w linii - obserwator-tarcza słońca, ale co tak was jara? No owszem, przejdzie przez tarczę słońca, a super dokładne przyrządy zanotują przyciemnienie jego blasku, ale co z tego? Przeleci, odleci - i nic to do nauki, ani odkryć naukowych nie wniesie, poza podnietą oglądających.
no cóż dla humanisty takiego jak ty nic nie jest fascynujące poza drętwymi wierszykami bądź nudną literaturą nie wnosząca nic do życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedzcie mi - co w tym jest takiego fascynującego? Owszem, rozumiem, że planeta ta rzadko (patrząc na długość ludzkiego życia) znajduje się w linii - obserwator-tarcza słońca, ale co tak was jara? No owszem, przejdzie przez tarczę słońca, a super dokładne przyrządy zanotują przyciemnienie jego blasku, ale co z tego? Przeleci, odleci - i nic to do nauki, ani odkryć naukowych nie wniesie, poza podnietą oglądających.
  Może jednak coś wniesie. Wiem, to może być trudne, ale wytęż umysł i spróbuj zgadnąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...