Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
co znaczy wjechał do rzeki? Turystyczna nie posiada mostu, most jest na ul. Mełgiewskiej, skoro już jakiś półgłówek bierze się za pisanie newsa to neich chociaż ogarnie dobrze temat a nie rzuca jakiś idiotyczny opis który nie wiadomo do czego przypiąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sadf napisał:
co znaczy wjechał do rzeki? Turystyczna nie posiada mostu, most jest na ul. Mełgiewskiej, skoro już jakiś półgłówek bierze się za pisanie newsa to neich chociaż ogarnie dobrze temat a nie rzuca jakiś idiotyczny opis który nie wiadomo do czego przypiąć
eee miszczu, uwazaj bo sie zesrasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni zabronić ludziom po 60 r życia prowadzić samochody! Taki 'dziadzio lub babcia' będzie jechać zasłabnie tak jak w tym przypadku i może skończyć się to tragicznie.... To cud że nikogo nie przejechali na tej ścieżce rowerowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nigdy taki czysty nie był.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starszy pan jest w wieku ok 73 lat. Internauci piszą: "dobrze, że nikogo na ścieżce rowerowej nie było". Smutna historia, jednak to nie powód, aby sobie ulżyć na forum. Czekam na informację o stanie zdrowia tego małżeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinianka napisał:
Powinni zabronić ludziom po 60 r życia prowadzić samochody! Taki 'dziadzio lub babcia' będzie jechać zasłabnie tak jak w tym przypadku i może skończyć się to tragicznie.... To cud że nikogo nie przejechali na tej ścieżce rowerowej.
Przecież CIOTO też może dożyjesz kiedyś tych 60 lat, oddasz sama ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinianka napisał:
Powinni zabronić ludziom po 60 r życia prowadzić samochody! Taki 'dziadzio lub babcia' będzie jechać zasłabnie tak jak w tym przypadku i może skończyć się to tragicznie.... To cud że nikogo nie przejechali na tej ścieżce rowerowej. [/quote] [quote name='Lublinianka' timestamp='1368036879' post='767473'] Powinni zabronić ludziom po 60 r życia prowadzić samochody! Taki 'dziadzio lub babcia' będzie jechać zasłabnie tak jak w tym przypadku i może skończyć się to tragicznie.... To cud że nikogo nie przejechali na tej ścieżce rowerowej.
To samo napiszesz za 45 lat gimnazjalisto ? ------------------------------------------------------------ Przed wyjazdem sprawdz pogodę www.ustkapogoda.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdjęcie nr. 9 przedstawia mentalność Polaków...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie cieszy, gdy widze kogoś starszego samodzielnie kierującego autem . W dzisiejszych czasach nikt nie ma czasu by poświęcić troche czasu starszym ,a najchętniej większość oddała by swoich rodziców do domu starców pozbywając się zbędnego balastu .Dokąd my wszyscy idziemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinianka napisał:
Powinni zabronić ludziom po 60 r życia prowadzić samochody! Taki 'dziadzio lub babcia' będzie jechać zasłabnie tak jak w tym przypadku i może skończyć się to tragicznie.... To cud że nikogo nie przejechali na tej ścieżce rowerowej.
Takim pustym i intelektualnie uszkodzonym TORBOM jak Ty powinni zabronić się wypowiadać. Lub usypiać jak chorego psa . Trzeba mieć trociny w tym pustym łbie aby pisaćtakie brednie. IOdiotów wieszać lub usypiać to jest podstawowe zadanie dla Marszałka aby kretynizł się nie rozmażał dalej i nie przekazywał zainfekowanych genów . Eliminować szybko. Pusta kretynko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
umyty na giełdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinianka napisał:
Powinni zabronić ludziom po 60 r życia prowadzić samochody!
TAAAAAAAA i będziemmy jeździć na hulajnodze do gdy będziemy pracować do 67 r życia.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pabloo napisał:
zdjęcie nr. 9 przedstawia mentalność Polaków...
Robienie zdjęcia z wyciągania samochodu z rzeki świadczy o mentalności? Przecież nie robią zdjęć rannym - trochę luzu. U ciebie to zawsze taka poprawność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czepiacie się wieku a jednak najwięcej wypadków powodują osoby mlode. Myślę,że wiek nie ma tu nic do rzeczy. Ten czlowiek być moze zasłabł... A na jego miejscu mogl byc 40latek,ktory dostal zawalu i na co wtedy byscie zganiali winę. Mam nadzieję,że z tymi ludzmi będzie wszystko dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja będę jeździć do 100 lat - o ile dożyję . Dobrze, że teraz nie trzeba mieć aktualnych badań. Będę mogła ćwiczyć na starość refleks i koncentrację. To nie jest czepianie się wieku, tylko racjonalne podejście, piję= nie jadę, ćpam= nie jadę, "nie jestem świadomy tego co robię" ( i nie tylko ze starości, bo to może być choroba psychiczna, lub jakakolwiek inna przyczyna zdrowotna)= nie jadę. A gdyby ścieżką szła matka z malutkimi dziećmi i by ją stary ( młody) dureń zabił. Apropo wypowiedzi dotyczącej wieku emerytalnego- jest bardzo słuszna... idę na emeryturę, czyli nie jestem zdolny do pracy, co za tym idzie nie jestem zdolny do prowadzenia pojazdów mechanicznych. Moja babcia ma prawo jazdy, ale jest na tyle mądra i odpowiedzialna, że nie jeździ, bo zdaje sobie sprawę zagrożenia. A większość wsadzi "SE KAPELUSZ NA ŁEB I WIO - KRÓL SZOS". Powinien dostać mandat za zniszczenie mienia publicznego i dodatkowo powinien mieć sprawę za narażenie życia i zdrowia osób trzecich i wiek nie ma tu nic do rzeczy, bo wiek nie zwalnia nikogo z myślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym tokiem myslenia to faceci z nadwagą i stresującym życiem w wieku ok 40 rowniez nie powinni siadac za kółko bo to wiek największego ryzyka zawału No tak bo przeciez gdyby sciezka szla matka z dzieckem... Wniosek z tego taki,ze za kolko powinni wsiadac tylko osoby po specjalistycznych badaniach rodem ze szkół lotniczych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mara napisał:
Tym tokiem myslenia to faceci z nadwagą i stresującym życiem w wieku ok 40 rowniez nie powinni siadac za kółko bo to wiek największego ryzyka zawału No tak bo przeciez gdyby sciezka szla matka z dzieckem... Wniosek z tego taki,ze za kolko powinni wsiadac tylko osoby po specjalistycznych badaniach rodem ze szkół lotniczych.
Napisz BARANIA GŁOWO do komuchów z PO, to oni zmuszają Polaków do pracy do 67, w tym są również i kierowcy CIOTO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma PO do samoświadomości i odpowiedzialności. Zaraz dorobicie teorię, że wracał uciemiężony przez PO z pracy i w most wjechał ...hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k napisał:
A co ma PO do samoświadomości i odpowiedzialności. Zaraz dorobicie teorię, że wracał uciemiężony przez PO z pracy i w most wjechał ...hehe
Jężeli jest przymus pracy do 67 ,w tym i dla kierowców, to ja bym osobiście nie chciała jechać z takim starym ramolem ze wzg. na bezpieczeństwo, na wakacje do Włoch,a wiadomo nie od dziś że taką opcje komuniści narzucili w tym kraju wbrew wszystkim i bez żadnych konsultacji społecznych !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uważam POdobnie, taki wiek to jest dobry , ale dla tych starych, komunistycznych buców co pierdzą i siedzą w poselskich ławach i niestety nas wszystkich reprezentują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...