Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Moim zdaniem wyłącznie kara śmierci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem to cie pojebalo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sadzić , palić , zalegalizować!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KARA SMIERCI DLA CIEBIE ZA TEN KOMENTARZ SPOLECZNIAKU :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policyjny Kraj ... Niedługo 15-staka za połówke bedzie trzeba odjebać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem to cie pojebalo...
   
KARA SMIERCI DLA CIEBIE ZA TEN KOMENTARZ SPOLECZNIAKU :)
  :lol: Ale beka z Was. Słyszeliście o ironii ? Co do tematu. Niech się nie dziwi, że go wykryli skoro zapewnił mieszkańcom egzotyczne zapachy na cały blok, a druga sprawa to kradzież prądu, który to w piwnicach jest opłacany przez wszystkich mieszkańcow. Również bym się wkurzył gdybym odkrył, że komuś się dokładam do interesu i to bez mojej wiedzy, a nie mówimy tutaj o niskich kwotach.  Gdybym ja to odkrył zażądał bym od niego zwrotu kasy za prąd w wysokości odpowiadającej ilości przez niego zużytej podzieloną na ilość mieszkańców. Uprawa marihuany nie ma szkodliwości społecznej, wręcz przeciwnie, poza tym papierkowa robota z tym związana generuje niepotrzebne koszta dla Państwa. więc nawet by mi przez myśl nie przeszło aby zgłaszać to na policję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie trafiłoby to potem m.in. do szkoły mojego dziecka wiec :   CH.. MU W D.., niech siedzi i niech go tam dobrze przecwelą.   Tyle w tym temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mordercy chodza po ulicach a typ który pewnie batonika ze sklepu nigdy nie ukradł za piekny kwiat na 10 lat za kraty.. śmiech.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie trafiłoby to potem m.in. do szkoły mojego dziecka wiec :   CH.. MU W D.., niech siedzi i niech go tam dobrze przecwelą.   Tyle w tym temacie.
Pogratulować zdolności wychowawczych, skoro nie potrafisz dziecka wychować i nabyło by marihuanę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze, że śmiecia zamkneli. Jeszcze reszte niech dojadą, bo sam tego napewno nie robił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pały!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...