Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urzędnik odrzucił zdjęcie z kolczykiem. Niesłusznie

Utworzony przez Gość, 2 października 2012 r. o 11:31 Powrót do artykułu
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu pani Zając a o celników tak samo niemądrze myślących proszę się nie martwić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto przykład klsycznego kretynizmu i profesjonalizmu urzędoli: "nie, bo nie". Żadnych merytorycznych argumentów, uzasadnienia, nic. "Wydaje mi się .." No brawo. Może podwyzkę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Bo mamy takie wewnętrzne przepisy" albo "bo tak interpretujemy" to wygodna zasłona urzędniczej bezmyślności i poczucia przewagi nad interesantem. Pamiętam przypadek, gdy znajomej nie chciano przyjąć zdjęcia argumentując, że... za wesoło się uśmiecha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A najlepsze jest to: "Chodzi o interesanta, który może mieć problemy przy przekraczaniu granicy, jeżeli trafi na celnika, któremu takie zdjęcie się nie spodoba." Ubaw po pachy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słucham tych wypowiedzi i zastanawiam się nad granicami dyskusji w Polsce w obrębie przestrzegania prawa...sama dyskusja ma może sens bo warto dyskutować merytorycznie...jednak jad wstrzykiwany w aparat urzędowy w wielu opiniach które czytam staje się nieznośny...Czy to naprawdę tak istotne że ktoś zabrania i nie doprecyzował ustawy w zakresie określenia czy kolczyk może być czy nie....niedługo każdą kwestię będziemy odnosić do litery prawa...ja nazwałbym to paradoksem wolności, chcemy mieć więcej wolności,akceptacji przez urzędników kolczyków na zdjęciu a z drugiej strony wskazujemy niekompetencje i niedoprecyzowanie prawa które o tym stanowi....chcemy wolności czy precyzyjności przepisów. Dla mnie każda precyzyjność chwilowo daje poczucie bezpieczeństwa po czym zabiera nam wolność...nie lepiej olać rozważanie kolczyka w uchu, ustawa nie zabrania go nosić...wiec nośmy gdzie chcemy...nie chcą kolczyka na zdjęciu to daj im zdjęcie bez kolczyka i żyj dalej.....ja też chciałbym żeby okładka paszportu była kolorowa....a nie jest to zamówiłem sobie kolorową okładkę:Di nie marudzę że zabraniają:D:... Pozdrawiam wiecznie niezadowolonych Rodaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie słusznie bo o tym nie mówią przepisy, najlepiej zdjeice wygenerować przez portal generator.photoid.eu wowczas robiac odbitke w fotolabie mamy a 70groszy i nie żal jesli sie urzedas przyczepi pieniedzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...