Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uwaga, kierowcy! Utrudnienia na al. Sikorskiego

Utworzony przez pan kotek, 20 stycznia 2010 r. o 09:11 Powrót do artykułu
Tytuł powinien brzmieć "Dwóch miszczów prostego odcinka"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne,że nikt nie krytykuje za to drogowców . Niestety w 99% wina leży po stronie nieodpowiedzialnych kierowców . Podobno zdarzają się w zakładach wulkanizacyjnych jeszcze auta na oponach letnich . Jeśli TIR blokuje cały ruch,kierowca powinien zostać ukarany wysokim mandatem . Następnym razem założyłby łańcuchy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[qNastępnym razem założyłby łańcuchy . Baranku Boży! Łańcuchy są na wielki kopny śnieg. Jeżeli miał letnie opony, to mandat. Jeśli miał conajmniej uniwersalki - to madad dla "drogowców".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mandat za letnie opony LOL polewke mam z ciebie xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WRÓCIŁ MAŁY ŚNIEŻEK NA DROGI WSI LUBLIN I JUŻ KATAKLIZM KOMUNIKACYJNY!!MOŻE WASYL I JEGO KOMPANY PŁCI OBOJGA Z RATUSZA POWINIEN OTWORZYĆ WYPOŻYCZALNIE PIASKAREK,CHA,CHA ALBO ROWERÓW!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdza się niestety, że podstawowym problemem naszych dróg nie jest zima, czy śnieg, bo to wiadomo od tysięcy lat, że w styczniu jest zima i śnieg, ale brak umiejętności i myślenia naszych kierowców...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka sama sytuacja miala miejsce niedawno...dokładnie ta sama sytuacja i 2 pasy zastawione;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tam na Sikorskiego? Odmuliło się już?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie brak umiejętności naszych kierowców tylko brak mozliwości i chcęci drogowców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nd napisał:
[qNastępnym razem założyłby łańcuchy . Baranku Boży! Łańcuchy są na wielki kopny śnieg. Jeżeli miał letnie opony, to mandat. Jeśli miał conajmniej uniwersalki - to madad dla "drogowców".
Łanuchy są nie tylko na śnieg ale i na lód. W tym przypadku faktycznie mogłyby pomóc. Problem ten pojawia się zawsze jak tylko popada, Tiry mają problemy z pojazdem na wzniesienia na drogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na lancuchach mozna jezdzic tylko po osniezonych i oblodzonych drogach wiec co mial kierowca tira zalozyc przed wjazdem pod gorke lancuchy a jak wjedzie to je zdjac? pajace jezdzilem teraz po miescie i nie zauwazylem ani jednego pluga ! oprocz pluga na uliczce osiedlowej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
na lancuchach mozna jezdzic tylko po osniezonych i oblodzonych drogach wiec co mial kierowca tira zalozyc przed wjazdem pod gorke lancuchy a jak wjedzie to je zdjac? pajace
A jak myślisz kolego... czy w górach tak nie trzeba robić??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pajacu napisał:
A jak myślisz kolego... czy w górach tak nie trzeba robić??
Walnij się łańcuchem w ten pusty łeb,to może wyobrazisz sobie tiry stojące przed każdą górką w mieście i kierowców zakładających łańcuchy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pajacu napisał:
A jak myślisz kolego... czy w górach tak nie trzeba robić??
Walnij się łańcuchem w ten pusty łeb,to może wyobrazisz sobie tiry stojące przed każdą górką w mieście i kierowców zakładających łańcuchy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy Lublin lezy w gorach ? wystarczylo zeby wyjechali rano plugami sypneli sola i by sie wszystko roztopilo i tiry by nie staly pod gorke ! ale wielcy krolowie nie beda ruszac dupy z bazy tylko jak kierowcy rozjezdza i beda czarne drogi to wyjada i po asfalcie beda sunac plugami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Walnij się łańcuchem w ten pusty łeb,to może wyobrazisz sobie tiry stojące przed każdą górką w mieście i kierowców zakładających łańcuchy.
Kolego Andrzeju... Przede wszystkim proszę ciebie, abyś mnie nie obrażał. Pusty łeb może masz Ty, albo ktoś z Twojej Rodziny. Zwykła kultura nakazuje, aby w taki sposób nie obrażać ludzi na forum publicznym i jak widać Tobie tej kultury najwyraźniej zabrakło... Odpowiem też na Twoje pytanie - nie wyobrażam sobie sytuacji o której piszesz... ale nie wyobrażałem sobie również sytuacji, w której TIR blokuje Sikorskiego. Co lepsze?? Żeby założył łańcuchy, czy żeby stał tam przez godzinę lub dłużej?? Pomyśl na przyszlość, zanim coś napiszesz i nie obrażaj innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolegami to nie jesteśmy i nie będziemy. Bzdury jakie wypisujesz świadczą tylko o jednym. Nikt ci tego jeszcze nie powiedział?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Kolegami to nie jesteśmy i nie będziemy. Bzdury jakie wypisujesz świadczą tylko o jednym. Nikt ci tego jeszcze nie powiedział?.
Proszę w takim razie mi powiedzieć, o czym świadczą (jak PAN twierdzi) bzdury, które według PANA wypisuję. Po proszę mi uwierzyć - nikt mnie nie próbował uświadomić. Proszę mi powiedzieć, gdzie i jakie bzdury wypisałem. PROSZĘ PANA - może i dobrze, że nie jesteśmy kolegami... Kto chciałby mieć takiego niekulturalnego kolegę... PROSZĘ PANA - chciałbym również się dowiedzieć, co powinien zrobić kierowca w takiej sytuacji?? Usiąść na poboczu i płakać?? I w końcu ostatnie - skoro nie jesteśmy kolegami, dlaczego PAN pisze do mnie "na ty".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...