Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uwaga na oszustów! Proponują wyliczenie emerytury i żądają pieniędzy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 września 2017 r. o 08:31 Powrót do artykułu
JA również ostrzegam przed oszustami. Nazywa się zus, pobierał przez lata odemnie grube pieniądze, a dziś wypłaca mi grosze !! Jest to jakaś grupa przestępcza, ale jedno co mogę powiedzieć nie jest zorganizowana !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo KORBA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jest większy oszust nizZUS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto majestacie "najwyższej kasty" dmuchnął nasze pieniążki czyli 150 MILIARDÓW z OFE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Proponują, że wyliczą emeryturę w rzekomo korzystniejszy sposób niż zrobiłby to ZUS. Żądają za to pieniędzy" ... ciekawe kto się na to nabierze ? To śmieszne żeby wierzyć w to, że samodzielne "wyliczenie" przyszłej emerytury zaakceptuje potem ZUS. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy w zamian za taką usługę, możne dostać w ryja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaniescie swoje papiery emerytalne do księgowego. Zapłacicie 50 zł. Będziecie mieli porównanie jak liczy pani niby księgowa w ZUS. Odwołanie do sądu papier od księgowego po szkole kontra księgowy beż szkoły z ZUS. To są kwoty rzędu 150 do 300 zł miesięcznie. I dlatego ten artykuł. Boją się że wyjdą na ...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...