Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Hrubieszowie miasto płoszy ptaki dronem. Inne coraz częściej wynajmują sokolnika

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 marca 2017 r. o 21:20 Powrót do artykułu
Taaaa, super, płoszą ptaki z Ogrodu Saskiego i zadowoleni, a widzą gdzie te ptaki uciekają? Nie? To podpowiem - na miasteczko akademickie i na LSM. Na osiedlu Mickiewicza MASAKRA ile tego bytuje. Przejść przez osiedle nie będąc "naznaczonym" przez gawrony graniczy z cudem. A czy władze miasta wiedzą jak ptasie odchody działają na odzież? A na lakier na karoserii auta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na plagę wron pomoże tylko wycięcie dużych drzew. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Niemczech ponastawiano wszędzie ekologiczne wiatraki, to im się samo ptactwo przerzedziło. Wystarczy zajechać autem pod jeden z nich. Kupa martwego ptactwa tam leży. Tacy są zieloni ekolodzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę Pana od ochrony środowiska, czy Pan wie że gawrony to ptaki ktore bytuja tylko w miastach , przy ludziach, niech się Pan przejedzie do najbliższego lasu i poszuka gniazda gawrona, wycieliście malpi gaj, na cmentarzu zostały resztki niegdys bujnego zadrzewienia , to gdzie te ptaki maja zakladać gniazda, człowiek zdewastował środowisko, jeszcze troche zostanie sam, tylko że sam nie potrafi przetrwac, bo ten świat jest tak urzadzony że symbioza jest tym co trzyma to wszystko jeszcze razem i na koniec, niegdys tak popularne żolte wiosenne nadrzeczne kwiaty zwane kaczeńcami porastały łąki wokol Hrubieszowa, niech Pan dzisiaj znajdzie chociaż jeden krzaczek, tak powoli sie unicestwiamy, narzekamy na smog i jednoczesnie masowo trzebimy drzewostan, jeżeli ktos nie widzi tego zwiazku człowieka z przyroda to tylko nalezy współczuc, a tak dla ciekawości ilr miasto zapłaciło za to cudo techniki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Lubartowie nie straszy się ptaków, nie zrzuca gniazd, nie wchodzi do parku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszamy do lewartowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak urzedniki urzedu miasta siedzac zza biurka wszystko wiedza, ile gniazd i że jest mniej wron w saski. Niech te próżniaki przejdą się po godzinach pracy parkiem tak mniej wiecej 17-19 to zoboacza jakie uroki wrony funduja meiszkańcom miasta, sraja na potęgę a wrzask ich krakania przekracza wszelkie dopuszczane normy hałasu. Watpie by prezydent Żuk zapałcił im nadgodziny za spracer po saskim w godzinach popołudniowo-wieczornych i nadal bea żyli w błogiej nieświadomosci i okłamywac lud
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psa sie szkoli. Nie tresuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...