Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W lubelskich szpitalach inwestycja goni inwestycję

Utworzony przez FoliJa, 30 września 2009 r. o 08:38 Powrót do artykułu
Ciekawe kto sie najbardziej cieszy - pacjenci, personel, dyrekcja, wladza czy moze "ogrodnicy szpitalnych dlugow"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CZY NA ZAKAŹNYM PRZY STASZICA JEST JUŻ CIEPŁA WODA !? BLISKA MI OSOBA TAM LEZY PONAD TYDZIEŃ BEZ CIEPŁEJ WODY !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszymy się ze szpitalnych inwestycji. Czy towarzyszą im także iwestycje w pozostałą infrastrukturę? Budowa parkingów dla pacjentów i personelu, dróg dojazdowych i wewnętrznych umożliwiających szybki i bezpieczny transport chorych? Czy dalej dojazd do części PSK-4 i DSK będzie odbywał się wyłącznie jedną, wąską (1 pas ruchu zajęty przez źle zaparkowane samochody) jezdnią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli lubelscy zakaźnicy leczą boreliozę, to ja jestem papieżem, a jeśli leczą ciężkie przypadki boreliozy, to jestem Bogiem Ojcem. Ciężkich przypadków boreliozy, to oni nawet rozpoznać nie potrafią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...