Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pan Drozd chyba boi się że sam może być tam stałym klientem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie nasunął się taki sam wniosek. Stare przysłowie mówi: uderz w stół a nożyce się odedzwią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do radnego Zdzisław Drozd (PiS), życzę panu spędzenia 6 godzin w SORze z takim pijanym. Większość z nich to są bezdomni i powiem wprost śmierdzą tak,że nos zatyka. Nieraz załatwiają się pod siebie awanturują się z personelem zaczepiają innych pacjentów. Najgorszemu wrogowi nie życzę nocy w takim towarzystwie nawet radnemu PiS. Więc mam propozycję zanim pan coś chlapnie niech się pan zastanowi bo jak mówią myślenie nie boli. Życzę zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluje takie radnego... kto go wybrał ? Widać coś mu się w główce nie styka i nie pracuje jak trzeba... gada większe głupoty niz kieliszek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiedzialam, że to radny z PiS, bo oni na innej planecie żyją. Wytrzeźwialka jest w dużej mierze po to, żeby żule, pijani do nieprzytomności nie zajmowali łóżek w szpitalach. Zresztą lekarze nie sa od tego, aby pijaków nianczyc, a nieprzytomny na ulicy leżeć nie może. .. Można ewentualnie do radnego ich odwozic :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
promocja jak w markecie... 299,98.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swego czasu,jeszcze na Kawiej w tym ,,przybytku" bylem 4 razy,nigdy nie bylo lekarza,a dwa razy zawieziono mnie,bo po prostu nie spodobałem się panu,,władzy"nie powiem,wody nie żałowali,i portfel też mi wyczyścili dokumentnie!myślę że ta wytrzeźwiałka będzie działać na podobnych zasadach.acha,jeszcze jedno,niegrzecznych przypinano pasami,nie wypuszczano na zakurkę,ani nie pozwalano pić,można też było dostać po pysku,a w okresie kiedy władza wprowadzala tryb doraźny,prosto z izbynaa kolegium,jeżeli w ciągu 12 godz.rodzina nie zapłaciła pokaźnej grzywny,natychmiastowy wyjazd na Południową,i tam postarano się o zajęcie dla takiego delikwenta,no i notatka wysłana do zakładu pracy.ale wtedy był pan władza,a teraz jest glina!już dawno wiadomo że jeżeli nie będą się kogoś bać,to się bedą z niego śmiać!Mo się bano,a z policji się żule i menele śmieją!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otwarcia powinna dokonać poślica KRUK znana z "używania".A dodatkowo powinna się znależć przychodnia dla "odpisiania" matołów z głupich pomysłów...tylko nie przy pomocy zwierząt(np.kotów).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...