Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublinie buduje się dużo mniej mieszkań

Utworzony przez alicja, 21 kwietnia 2010 r. o 15:53 Powrót do artykułu
Czy ktoś może wie kiedy Pirelli zacznie budowę mieszkań przy Drodze Męczenników Majdanka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie kiedy zacznie budować Pirelli przy Drodze Męczenników Majdanka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gumofilce tego pana the best:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alicja napisał:
Czy ktoś wie kiedy zacznie budować Pirelli przy Drodze Męczenników Majdanka
Ciebie na serio interesuje ta dzielnica ? Po co pakować kilkaset tysięcy PLN za nowe mieszkanie na Bronowicach ? Przecież to dzielnica cudów. A poza tym, chyba nie sądzisz, że tam będzie taniej. Nowe mieszkanie obojętnie gdzie by nie było zbudowane (na terenie Lublina) to i tak wyjdzie minimum 5 tys. za metr. Ta inwestycja "Pirelli" była opisana w prasie, ale na razie jest tylko na papierze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie budowa mieszkań? Przecież ludzie wyprowadzają się z tej dziury a za rok to mieszkań będzie pod dostatkiem. To miasto będzie tylko urzędnicze. Nic oprócz urzędów się nie buduje a do urzędu pan urzędnik to i konikiem z sąsiedniej wioski można po lubelskich drogach dojechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem dlaczego tak źle mówicie o tej dzielnicy, tutaj się całkiem dobrze mieszka i wcale nie gorzej niż w innych dzielnicach. Czy myslicie że np na LSM w oś Mickiewicza to bezpiecznie tam w ciągu dnia wyrywają emerytom renty bo tam już starsi ludzie mieszkają. Nie jest to winą mieszkańców że władze miasta umieściły w tej dzielnicy uchodźców a nie np na LSM, Czubach czy Czechowie. A swoja drogą to też niesprawiedliwe na dzielnicy Dziesiata wśród domków jednorodzinnych budują bloki socjalne a dzielnice omijają to własnie władze miasta doprowadzają do tego że są dzielnice równe i rowniejsze. Jest to bardzo przykre że nie dba się jednakowo o każdą dzielnicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ech ludziska, nowe bloki na Bronowicach byłyby wporzo ? Gdybym ja miał kasę na nowe "M", to kupiłbym coś na Czubach lub LSM .... pełna infrastruktura, spokojne dzielnice w miarę, Lidle, Biedronki, Tesco, Leclerc. Na Bronowicach jest tylko OBI (tam się nie najem) oraz Makro (półhurt spożywczy dla firm). Mieszkając na LSM-ie jestem w centrum Lublina (B.O.K. Urzędu Miasta - meldunki, sprawy, prawko jazdy itp., a pity przez internet składam), mieszkając na Bronkach jestem na kompletnym zadupiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...