Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublinie powstanie kolejny McDonald’s. Jest pozwolenie na budowę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 października 2016 r. o 08:22 Powrót do artykułu
HURAAAAA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całę życie na to czekałem (chlip chlip) !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja już dzisiaj stanę w kolejce po cholesterol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że będą nowe miejsca pracy. Właśnie piszę magisterkę z historii wiec na pewno będę aplikował, ale obawiam się konkurencji bo jest jeszcze filozofia i polonistyka :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli że to będzie w okolicach Selgros/Agata Meble/Bricoman. W przyszłym roku dołączy tam też Decathlon.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wspaniale. Będzie kolejna atrakcja dla wycieczek szkolnych które zjeżdżają do Lublina, tym razem z kierunku Kraśnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dobrze, że będą nowe miejsca pracy. Właśnie piszę magisterkę z historii wiec na pewno będę aplikował, ale obawiam się konkurencji bo jest jeszcze filozofia i polonistyka :(
Hahahaha!!!! Trzeba było o robocie pomyśleć zanim wybrałeś taki kierunek studiów :)))) Wszystkim tym co studiują historię, socjologię, filozofię, polonistykę i inne tego typu kierunki życzę dużo szczęścia w życiu, szczególnie w szukaniu pracy.  Hahahahaha! Aleś mnie rozbawił z rana :)))) Dzięki! :))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doganiamy Radom pod względem ilości makow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fujary Bełżyckie zrobią nowe połączenia busowe, tak by wszyscy mogli zjeść coś ciepłego :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
umiejętności dają pracę nie studia. Ludzie no proszę was... Pani dziennikarka z radia zet zootechnikę skończyła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko, to teraz będzie można się zapchać przy kolejnej wylotówce z Lublina :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażenie, że cytowany autor pisał posta z ironią, której chyba nie wychwyciłe(a)ś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dobrze, że będą nowe miejsca pracy. Właśnie piszę magisterkę z historii wiec na pewno będę aplikował, ale obawiam się konkurencji bo jest jeszcze filozofia i polonistyka :(
Hahahaha!!!! Trzeba było o robocie pomyśleć zanim wybrałeś taki kierunek studiów :)))) Wszystkim tym co studiują historię, socjologię, filozofię, polonistykę i inne tego typu kierunki życzę dużo szczęścia w życiu, szczególnie w szukaniu pracy. Hahahahaha! Aleś mnie rozbawił z rana :)))) Dzięki! :))))))
Mam wrażenie, że cytowany autor pisał posta z ironią, której chyba nie wychwyciłe(a)ś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie gdzie będzie się zaopatrywał po wejściu CETA i TTIP?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...